Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy vészeli át a várakozás...

Ki hogy vészeli át a várakozásos időket?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű, tudom másnak is, de mivel kötitek le a gondolataitokat?
2009. ápr. 17. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia nagyon nehéz bármivel lekötni,, mi 28 honapja probálkozunk, vannak eü-s problémák és most a páromnál dpi, de konoly, megprobálok a munkámra és akutyámra koncentrálni. a páromra nem nagyon tudok, nem hagyjka, folyton csak gitáérozik.. mi igy vagyunk. néha azt kivánom, bár sose akartunk volna baát..
2009. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Három hónapig várakoztam arra, hogy vetélés után végre újra próbálkozhassunk. Minden nap számoltam a napokat, mint valami rab, csak hangosan nem mertem mondani, féltem, hogy a férjem hülyének fog tartani. Lassan próbálkozhatunk, most meg már be vagyok pánikolva, félek, hogy majd megint elvetélek. Hülye helyzet.
2009. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok. Engem pl. a munkám maximálisan leköt
2009. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szia utolso ne félj. van ki nem várja meg a3 honapot, és máris terhes, az a baba elment mert beteg volt, de köv lehet nem lesz az, több ismerösöm van i nem várta meg a 3 honapot, egyböl terhes lett, meg is maradt, hajráé.. ne vérjatok..
2009. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint uccsó


Köszi a bíztatást, utolsó előtti! Még csak egy véreredményemet kell visszavigyem a nődokinak, utána azt mondta, hogy csak akkor menjek, ha már terhes leszek. Remélem, az eredményen nem talál semmi rosszat.

2009. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy bár a tervezés nagyon szép és tudatos dolog, amiért sokan megdícsérnek, de sosem jelent biztosat, sőt mindig csak probléma van... nyugodtan, engedjétek el magatokat...

Terveztük a babánkat, katasztrófa volt a várakozás is, a félreértések, az orvosok lekezelése, stb.

Na de az első gyermekem, amikor csak úgy jött... váratlanul, idő sem volt rá, hogy bármiért is aggódjak...

2009. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ezt én is hallottam, hogy nem kell megvárni a 3 hónapot, mert, ha elmegy a baba az azért van mert életképtelen, de utánna a méh készen áll és az új befogadására még felkészültebb mint valaha.
2009. ápr. 17. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18.42-es vagyok. mostmár úgysem tudom visszacsinálni a 3 hónapot, ezen már felesleges rágódni. Én azt mondtam, hogy betartom, amit a dokim mondott, különben mi a fenének kérem ki a véleményét?! Azt mondta, 3 hónap, hát akkor három hónap volt. Én is hallottam, hogy nem kell várni, de azt nem bocsátottam volna meg magamnak, ha azonnal teherbe esek, és az is elmegy, Akkor azt hittem volna, hogy azért van, mert nem vártunk. Nem merek kockáztatni...tutyi-mutyi vagyok
2009. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Keddre nem várom és iszonyatosan pocsék ez a várakozás számomra.Igyekszem más oldalakra benézni, eljártam fotózni, de minden hiába, már a körmeimet is tövig rágtam.Elhatároztam a hőmet sem mérem és erre reggel csak megmértem, egyszerüen nem megy hogy ne gondoljak rá.
2009. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is most telt el egy 3 hónapos várakozás egy meghalt baba után. Most szinte minden gondolatom a baba körül jár, hogy vajon sikerült-e megfogannia. Jövő héten minden kiderül. Tiszta para vagyok, figyelem a testemen a jeleket, vajon elkezd-e már feszülni a mellem...
2009. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!