Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy vészeli át a várakozás...

Ki hogy vészeli át a várakozásos időket?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű, tudom másnak is, de mivel kötitek le a gondolataitokat?
2009. ápr. 17. 18:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet lekötni a gondolatokat sehogy sem, ahogy olvasom. De legalább most nem érzem magam egyedül ezzel.: )
2009. ápr. 17. 19:20
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
azért valami más elfoglaltsággal lehet próbálkozni, legalább nap közben na parázz ezen, meló, sport, főzés, könyv, mozi, stb. de este vagy amikor épp nyugalom van úgyis ezen kattog a ember. ahogy a gyerek is egyfolytában várja szeptembertől a karácsonyt úgy egy gyerekre váró nő gondolataiból sem lehet kitörölni, drukkolok, hogy ne kelljen sokáig agyalod ezen :-)
2009. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudod mivel próbálom elterelni a gondolataimat? Hülyeségnek hangzik, de próbálom becsapni az agyamat. Olyan dolgokra gondolok, amik miatt nem lenne ideális egy baba(abból pedig van elég). Olyanokra gondolok, hogy pl. csak most ne essek teherbe, mert....Közben eltellik egy kis idő, észre sem veszem olyankor az idő múlását. Persze, amikor közeledik a mensi ideje, már megint csak ezen jár az eszem, abban reménykedek, hogy sikerült és ha nem sikerül megint, akkor csalódok, majd kezdem elölről a hónapot. Hülyeségnek hangzik tudom, de így sokkal könnyebb elviselni. Talán egyszer a sors megajándékoz egy "nemkívánt" terhességgel.
2009. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!