Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Minden esetben kiírja az...

Minden esetben kiírja az orvos a reductilt? Nem kötekedhet hogy nincs rá szükség stb? Ha nem írja ki hol lehet beszerezni? Tudom hogy alkoholt nem lehet mellete inni, de mi a helyzet a kávéval?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem indokolt, akkor ne is akarj reductilt szedni. Gyenge és lusta vagy és nem hiszed el, hogy tehetsz ellene?
2009. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja, az enyém 100%-hogy nem írná fel 30 kg túlsúly alatt, nagyon konzervatív. Van, amelyiknek csak megmondod és már írja is. Azért 5 kiló túlsúllyal jó eséllyel elfelejtheted, hogy bármilyen gyógyszert felírjon. Az elhízás mértéke számít a legjobban.
2009. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felírta az orvos, pedig csak 10 kg plusz van rajtam. Kifejezetten ő javasolta nekem, mert nálam a túlsúly pszihés gondokat okoz.Próbálkozz.... Alkoholt tényleg nem lehet mellette inni, de a kávéval semmi gond. Legalábbis a saját tapasztalatom alapján.
2009. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
63%

Sziasztok!


Ha tudtok olyan orvost, aki kis többletsúlynál is felírja a Reductilt, örömmel venném és megköszönném, ha privát emailben megírnátok az elérhetőségét.

Nekem kis túlsúlyom van, viszont nem hajlandó mozdulni sem diétára, sem tornára (már az összes izületem kivan és fáj az örökös tornától), szóval, van ilyen, hogy a túlsúly nem hajlandó mozdulni.

Ez a Reductil az utolsó reményem.

Nagyon köszönöm, ha segítetek (mailben).

2009. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az orvosom írta fel,de elötte elküldött vérvételre és vizelet vizsgálatra és havonta meg kell nála jelennem ellenörzésre és laborra is mennem kell!
2009. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs ismerősöd gyógyszertárban? mert ha esetleg van akkor recept nélkül is simán kiadják
2009. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem kísérletezz,hamar baj lehet!kell elötte kivizsgálás!én 2 hete szedem és mínusz 5 kg!iszok mellette kávét és semmi bajom!
2009. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!