Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet lombikos vagyok?

Mikor lehet lombikos vagyok?

Figyelt kérdés
mikor lehet házas életet élni a lombik beültetés után és ha babás vagy?
2011. szept. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs semmi gond, akkor nyugodtan szexelhettek bármikor.

Én is lombikos voltam, de nekem volt egy kis pecsételésem 5 hetesen, akkor el lettünk tiltva a 12. hétig. Utána a méhszáj közelében volt a lepény, akkor azért nem lehetett. Mire ez elhárult, addigra meg már sehogy sem volt kényelmes és hanyagoltuk a témát. Nem kis kihagyás volt...

2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy gondolom te is kapsz Utrot, vagy valamit, ami meg nem könnyíti meg a dolgokat, mert folyton ott folydogál. De az is csak a 12. hétig kell.
2011. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ hát én csak most vagyok beültetés után 2 héttel de már csináltam egy pár tesztet és nagyon halvány pózit mutatott nem ártok vele mert a doktornőhöz csak azt mondta a nővér telefonon hogy nem kell menem csak 28. ultra hangra addig nem tudok senkitől kérdezni semmit téged is olyan későn hívtak vissza mert én azt gondoltam hogy fel hívom őket és kell menem ultrahangra meg vér vételre rögtön hogy biztosok legyünk a dologba neked is így volt?
2011. szept. 4. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
én még előtte aállok a lombiknak, úgyhogy nem tudok érdemben válaszolni, de megkérdezhetem hogy Te hova jársz?
2011. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha lombikos vagy,akkor sokáig próbálkoztatok a babán....így szerintem megér annyit,hogy nem szerelmeskedtek,biztos ami biztos alapon!
2011. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első meg második válaszoló vagyok :)

Nekem a beültetés után 11 nappal kellett mennem vérvételre, az igazolta hogy beköltözött a bébi. Rá két hétre volt az első uh, kb 6 hetes terhesen.

2011. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!