Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőmmel szombaton lesz 4 hete, hogy együtt voltunk és kiszakadt a gumi. 2 órára rá be lett véve a 72 órás tabletta, 9 napon belül vérzett is. Tegnapra számoltuk két kalkulátorral is a menszeszét, hogy meg kéne jönnie, de egyelőre még nem jött meg, de szokott is késni. Elvégeztünk már 1 hete egy tesztet, azon nem volt csík. Ma reggel csinált még egyet, ezen van egy nagyon-nagyon-nagyon halvány csík, amit szinte látni sem lehet, de mindketten rettentő idegesek vagyunk. 4. hétnél már viszonylag erősebb 2. csíknak kellene jelentkeznie, nem? Kép itt (kisebb méretben jobban észrevehető az a halvány csík):

[link]


2011. szept. 7. 08:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív!
2011. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez negatív. A halvány csík lehet attól látszódik nagyon kicsit, mert a pisitől felázott a felső réteg. De egy pozitív teszt az nem ilyen.
2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azonnal ,megjelent, vagy csak később?
2011. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívnak tűnik, habár, nem tudom. látok ott egy ilyen halvány csíkot, és őszintén szólva az én tesztem is kb ennyire volt "éles" anno, mikor az első bébivel voltam terhes. Nem mindenkinek színeződik be erőteljesen.
2011. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem az elsőnek (halvány) kellene a kontrollcsíknak lennie? Ha igen, akkor szerintem nem jó a teszt. Ha nem, bocsi.
2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A 2. sztem a kontrollcsík. :) Legalábbis az szokott lenni.
2011. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyébként, nekem ez egyértelmű pozitív! Ha nem ilyen nagyban nézzük a képet, akkor tökéletesen látni a rózsaszín csíkot. Tuti baba van!
2011. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött neki! Holnap azért csinálunk még 1 tesztet.
2011. szept. 8. 09:15
 29/30 anonim ***** válasza:
Na megcsináltátok?
2011. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért pár nap múlva újra teszteljetek.


OFF

Mi az a hatalmas baromság, hogy túl korán vette be az esemény utánit? Te jó ég, normális vagy, hogy ilyet írsz? Minél hamarabb be KELL venni.

2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!