Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőmmel szombaton lesz 4 hete, hogy együtt voltunk és kiszakadt a gumi. 2 órára rá be lett véve a 72 órás tabletta, 9 napon belül vérzett is. Tegnapra számoltuk két kalkulátorral is a menszeszét, hogy meg kéne jönnie, de egyelőre még nem jött meg, de szokott is késni. Elvégeztünk már 1 hete egy tesztet, azon nem volt csík. Ma reggel csinált még egyet, ezen van egy nagyon-nagyon-nagyon halvány csík, amit szinte látni sem lehet, de mindketten rettentő idegesek vagyunk. 4. hétnél már viszonylag erősebb 2. csíknak kellene jelentkeznie, nem? Kép itt (kisebb méretben jobban észrevehető az a halvány csík):

[link]


2011. szept. 7. 08:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A csík vastagabb, mint a kontroll csík, úgyhogy inkább szellemcsíknak látom. Szerintem nem terhes. 4 hetes terhességnél még nem lát semmit az orvos az UH-n, esetleg megvastagodott méhnyálkahártyát, ami utalhat a babára. Várjatok még 1-2 hetet, akkor már láthat petezsákot, ha van. De szerintem nem lesz. 1-2 nap múlva csináljatok új tesztet. Figyeljétek a teszten írt időt is, mert időn túl negatív teszt is lehet fals pozitív.
2011. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező feltennéd a képet mert én nem tudom megnyitni :)
2011. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ez a szellemcsík mi is pontosan?

Köszönöm a sok választ!

2011. szept. 7. 10:02
 14/30 A kérdező kommentje:
Közben ennek is utána néztem. Nem tudom igazából, teljesen tanácstalan vagyok. Megpróbáljuk akkor 2-3 nap múlva újra, és még egyszer köszönöm a normális válaszokat!
2011. szept. 7. 10:09
 15/30 anonim ***** válasza:
Én pozitivnak látom,az enyém is ilyen halványka volt párnapos késés után és most 15 hetes terhes vagyok.Egy-két nap múlva csináljatok egy másik tesztet.
2011. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is van második!
2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy én is látok egy halvány 2. csíkot.Kevés az esélye hogy terhes legyen,de még egy tesztet csináljon,az tuti.
2011. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ezt bizony én is pzitívnak látom.
2011. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív!
2011. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én is pozitívnak nézem!!!
2011. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!