Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortusz milyen 14évesen?

Az abortusz milyen 14évesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt elítélnétek engem ,szeretném hogy tudjátokkülönböző okok miatt van .. nagyon kérek egy normális választ :(( Könyörgöm!!:(
2011. szept. 21. 17:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gáz. De ez van. Gondolom ha visszacsinálhatnád megtennéd. Máskor sokkal-sokkal jobban vigyázz.
2011. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Hát semmilyen korban nem kellemes. A szüleid belegyezése pedig kell.
2011. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom, hogy ezen át kell esned!rossz lesz lelkileg, és tudtommal kellemetlen is!miután megtörténik utána nem tesizhetsz majd azt hiszem 2 hétig! remélem a kölönböző okok alatt nem azt érted h megerőszakotak!de ne add fel majd minden helyre jön!
2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Rossz testileg is, rossz lelkileg is.

Testileg a méhszájtágítás fájdalmas, mert még nem szültél, és laminária pálcával tágítanak, aminek a felhelyezése is fáj, és a tágulás is, ami nem kis idő, van, akinek felér egy vajúdással, de olyan is előfordul, akinek nem fáj annyira erősen. Utána altatnak, a beavatkozást nem érzed, de utána elég erős lehet a vérzés. Utána a kontrollig nem lehet emelni, komolyabb testmozgást végezni (tesi óra se). Sajnos benne van a pakliban, hogy utána nem maradsz terhes, amikor már szeretnél babát. (Pl. a barátnőm)

Lelkileg szintén rossz, mert akárhogy is fogant a baba, kitörölhetetlen emlék marad, ráadásul aki úgy érzi, hogy mindent összevetve jól döntött, amikor az abortuszt választotta, általában az is sokat gondol rá.

2011. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
borzasztó, hogy ilyen fiatalon át kell élned
2011. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

14 évesen olyan, hogy ingyen van.

Szerintem nincs korhoz kötve, hogy mikor jó vagy rossz. Nem jó ez soha. Nekem volt huszonéves koromban, túléltem, de az a két nap amit kórházban kellett töltenem nagyon rossz volt.

2011. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, remélem azért kifogom bírni és nagyon rossz ez így :( de köszönöm nektek :(( ..
2011. szept. 21. 18:49
 8/34 anonim ***** válasza:
Hány hetesek vagytok?
2011. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom,lelkileg ott leszünk melletted:)
2011. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 4edik hétben.. de ugyee kibírható afájdalom? nem halok bele?::(((( baszus de miért pont én..mért pont velem van ez :( uhh...
2011. szept. 21. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!