Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy nő majd a duplájára a...

Ha úgy nő majd a duplájára a mell, hogy közben meg is keményedik elég érezhetően, az lehet attól, hogy csak simán nő, vagy terhességre gyanakodhatunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

majd írd meg baba van-e:)

örülnél?

2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Megírom, holnap megyek orvoshoz.

Egyenlőre össze vagyok zavarodva, 19vagyok, félek hogy elhagy miatta a párom.

2011. okt. 6. 22:05
 13/18 anonim ***** válasza:

én is babás vagyok nekem a 2., én 24 vagyok, és én is össze vagyok zavarodva:)

miért hagyna el?

2011. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Zsanett 24 ***** válasza:
én tegnap teszteltem 2 halvány pozit, 5 nap késés után,és csak annyi tünetem van hogy keményebb és kicsit nagyobb lett a cicim,mert nekem is nagyon pici.
2011. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi újság mit mondott a doki? Megnyugtatott?
2011. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát mert még nincs megfelelő anyagi körülmény, de elvetetni nem szeretném.

Voltam orvosnál, azt mondták teszteljek, mert túl korán mentem, és nem láttak még semmit.

Viszont van tüsző az ultrahang leletemen, szerintem ez azt jelenti, hogy meg fog jönni.

2011. okt. 7. 20:11
 17/18 anonim ***** válasza:

amikor én az elsővel teherbe estem semmink nem volt szinte!ez 3 éve volt, azóta van ház, autók, szeretet és minden:)minden megoldódik, én azt hittem semmi nem lesz jó, és mégis...

én vagyok aki a 2. babát várja, és most nem igazán vagyok boldog:(pedig látod mindenünk megvan:(

hidd el alakulnak a dolgok ahogy kell!

2011. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi lett az eredmény?
2011. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!