Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt hónapokban tele...

Az elmúlt hónapokban tele voltatok negatív terhességi tesztekkel? DE! Ez a hónap sikerülni fog! Gyertek beszélgessünk októberben, hátha együtt pozitívat tesztelünk a hónap végén!

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:50
 1321/1402 anonim ***** válasza:
100%
Marcsi, nyugodj meg nem fog megjönni.Én még csak az anyukámnak mondtam meg.Nem akarom megmondani csak akkor ha már elmúltam 12 hetes.A barátnőmnek kénytelen leszek elmondani mert nagyon ismer és tudja hogy próbálkozunk.Mindig érdeklődik hogy mi van velem, megjött-e már.Szóval neki nem sokáig hazudhatok.Ne értsetek félre, bízok a barátnőmbe, csak félek a lehetséges csalódástól.Annó már egy csomóan tudták hogy babát várok és volt egy olyan szitu hogy elvetéltem, megműtöttek és a műtét után sétáltam az anyukámmal és kiszaladt az egyik csaj a boltból hogy hallotta hogy babát várok és hogy nagyon örül.Én meg könnyekkel küszködve közöltem vele hogy már nem vagyok az.Tudom hogy most nem lesz ilyen de egy kicsit óvatos vagyok.Rita
2011. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1322/1402 anonim ***** válasza:
100%

Marcsi, már írtam hogy teljesen normális ha feszül, hiszen helyezkedik a babóca:) Nekem is feszül, megjön érzésem van, néha bök is hol jobb oldalon hol bal oldalon:))))

Én nem adtam sose pénzt neki, nem is fogadta el, a műtét után se fogadott el semmit! Szerintem ne vigyél neki pénzt, vagy legyen nálad és kérdezd meg tőle mivel tartozol. Lesz még elég kiadásod nyugi:)))

Lulu onnan fogod tudni, hogy le fog esni a hőd és hirtelen felemelkedik majd.

Moncsi, én az LH tesztekben nem hiszek, sose hittem ezután se fogok:) Reménykedjük ha meg akart foganni, úgyis megfogant, most már lazíts, 1 hét múlva kiderül, és nyugi, ne görcsölj rajta:)

Vica:)

2011. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1323/1402 anonim ***** válasza:
100%

Én is várok még legalább addig még dokinál nem voltam.. 2hét..

Na lányok pihizek kicsit majd jövök.

Puszi M

2011. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1324/1402 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Reggel voltam vérvételen és a doki is megvizsgált,és csak annyit mondott a pecsételésemre hogy ez nem sok minden.A vérvétel eredményéből majd kiderül.Szerintem nem lesz ebből semmi....de köszönöm a bíztatást csajok... nagyon jól esik!!!
2011. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1325/1402 anonim ***** válasza:
100%
Niki voltam
2011. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1326/1402 anonim ***** válasza:
100%
Marcsi neked mégegyszer gratulaaaaaaaaaaa!!!!!!
2011. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1327/1402 anonim ***** válasza:
100%
Ismét Niki voltam:)
2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1328/1402 anonim ***** válasza:
100%

Megérkeztem.Sajnos egyelőre nem látott semmit csak egy megvastagodott méhnyálkahártyát abba mutogatott egy kicsi kis fekete pontot és azt mondta hogy az lehet az, de majd két hét múlva menjek vissza.

Ja, és amíg várakoztam majdnem elájultam úgy locsoltak fel vizesruhával, a fejem szét akart robbanni.Aztán mikor végeztünk vettem egy pár kiflit és gyors meg is ettem, azóta sokkal jobban érzem magam.Vica nálad nem volt még ilyen?Komolyan azt éreztem hogy azonnal elájulok.Még nem éreztem ilyet.Rita

2011. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1329/1402 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Niki!!!


Rita remélem 2 hét múlva már mindent látni fog a doki!!

Lehet h a pici pontocska a babukád volt :) M

2011. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1330/1402 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy két hét múlva már többet fogunk látni, bár akkor is csak 5 hetes körül leszek.Szerintem az is hamar lesz még, de mindegy megyek akkor is hátha mégis látunk majd valamit.Rita
2011. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!