Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt hónapokban tele...

Az elmúlt hónapokban tele voltatok negatív terhességi tesztekkel? DE! Ez a hónap sikerülni fog! Gyertek beszélgessünk októberben, hátha együtt pozitívat tesztelünk a hónap végén!

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:50
 1331/1402 anonim ***** válasza:
100%

Rita minden rendben lesz, ne aggodalmaskodj, meglátod majd ott lesz a csöpike. :)

lulu

2011. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1332/1402 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Lulu aranyos vagy!Nagyon bízok benne hogy két hét múlva már látjuk a kicsikémet.:)

Azért a hétvégén csinálok egy tesztet és remélem hogy az már iszonyatosan erős lesz!!!Rita

Marcsi te mikor csinálsz még egy tesztet?

2011. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1333/1402 anonim ***** válasza:
100%
Rita, nyugi ott lesz az a babuka. :) Anita
2011. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1334/1402 anonim ***** válasza:
100%
Köszi Anita.Remélem is hogy látni fogom.Rita
2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1335/1402 anonim ***** válasza:
100%

Rita figyelj csak, van egy naptár, ami tök jól mutatja hogy hányadik hétben és napon vagy. Nekem 5 hét és négy napon járok most, pénteken töltöm a 6. hetet, mire uh-ra megyek 7. hétben fogok járni, tehát te is !!!! Most vagy a 4-5 héten, két hét múlva látszódni fog:))) Amikor terhes lettem tavaly ahogy megcsináltam a tesztet már hívtam is a dokit és 2 napra rá megnézett Uh-al, és csak megvastagodott méhnyálkahártyát érzett, majd hüvelyi uh-al látott egy pici foltot amit petezsáknak mondott nagyon pici volt, és két hét múlva visszahívott és láttuk a petezsákot 6 mm-es volt és volt benne egy szikhólyag, aztán rá 1 hétre megint visszarendelt, és akkor volt szívhang, aztán utána már csak a 10 hetesre kellett mennem, kisgenetikára, de sajna már nem került rá sor:(

Úgyhogy van egy oldal ahol kiszámíthatod hol tart a terhességed, melyik napon hány hetes leszel meg ilyenek, mindjárt belinkelem:

[link]


Moncsi ezen az oldalon van ovuláció kiszámítása is:))) Sőt nekem még azt is megmutatta hogy szept 29-én fogant, és tényleg a peteérés idején 3 egymást követő napon voltunk együtt és az utolsó nap szept 29 volt:))))))

Majd írd meg mi lett:)

Vica

Ja, lányok lekopogom, de nagyon kevés barnám volt már mára, szinte semmi, úgyhogy jó ez a tabletta:)Remélem így is marad, mert nagyon rossz emlékeim vannak.

2011. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1336/1402 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken csinálok még egyet ami már remélem full pozi lesz!!

M

2011. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1337/1402 anonim ***** válasza:
100%
Vicus, nagyon szépen köszönöm már ki is számoltam mindent!!Vica ha nagyon fáj a fejem egy panadolt be lehet venni?Rita
2011. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1338/1402 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, elmúlik az hidd el, szerintem semmit ne szedj, amit nem beszélsz meg az orvosoddal. B6-ot lehet hányinger ellen, vitamint, folsavat, ugye szedsz folsavat? Arra nagy szükség van.
2011. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1339/1402 anonim ***** válasza:
100%
Igen szedek folsavat már két hónapja meg E vitamint is meg C vitamint.Azt mondta a doki hogy panadolt be lehet venni, de még azt sem vettem be.Én a múlthéten hétfőn bevettem egy elég erős fejfájás csilapítót, akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok.Szerintetek nem lesz baja a babának tőle?Rita
2011. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1340/1402 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, ilyen korán még nem, de most hogy már tudod, nagyon figyelj magadra:)
2011. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!