Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt hónapokban tele...

Az elmúlt hónapokban tele voltatok negatív terhességi tesztekkel? DE! Ez a hónap sikerülni fog! Gyertek beszélgessünk októberben, hátha együtt pozitívat tesztelünk a hónap végén!

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/1402 anonim ***** válasza:
Gabchy!Nekünk még csak ez az első hónapunk, én előtte fogigátlót szedtem.Már voltam terhes két éve de akkor elvetéltem 12 hetesen.Én is szedtem a vetélés után metformint nekem nagyon jó volt és nagyon sok pozitív visszajelzést láttam már a gyógyszer kapcsán.Hidd el ez lesz a gyógyír neked.Igazából azt nem értem hogy miért nem írtak fel neked már hamarabb.Ettől a tabitól lesz peteérésed és akár már az első hónapban is sikerülhet.Rita
2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/1402 anonim ***** válasza:

Nekem fiút mond Jónás apu, de én tudom h lányom lesz.

Nem baj az se ha fiú, de lány lesz :)

Olyan izgi.. Felhívtam a páromat pihenje ki magát a munkába.. XD M

2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/1402 anonim ***** válasza:

gabcsy majd írd alá a hozzászólásokat hogy tudjuk ki írta. még most rájöttem hogy te írod

de lehet később már nem fogok :D


lulu

2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/1402 A kérdező kommentje:

Lesz is ne aggódj, de vigyázz, ebben a topicban időnként bekattannak a csajok velem együtt, és akkor aztán lesz nemulass! Viccet félretéve, sokszor elkeseredünk, de aztán megint felállunk, mert olyan jó beszélgetni egymással. Én sem tudom megbeszélni ezt a párommal. Nem szereti, ha csak azért kapom el mert...aztán már ha megkaptam amit akartam, meg már nincs kedvem hozzá. Szóval én nem mondom neki, hogy mikor van ovu, csak úgy elkapom. :)

Mindig azt mondja, ha lenne harmadik örülne, de ha nem jön össze, akkor is van két egészséges, szép gyerekünk. És igaza is van.

De már csak azért is itt maradok veletek, mert nektek nagyon-de nagyon drukkolok. Moncsi

2011. okt. 5. 11:52
 65/1402 anonim ***** válasza:

Rita! Azért nem írták fel, mert eddig nem találtam jó dokit, az IR 1 éve derült ki, elég hosszú procedúrán vagyok túl. Szóval a gyógyszerben bízok. Ha már a menszi előtt 1 hét pecsételés-barnázás megszünik már sokat segített. Ja TSH gondom is van.

Szóval ettől a hónaptól még csodát nem várok, sőt az idei évtől sem. Majd jön, ha jönni akar. elég volt a rástresszelésből. :) Remélem Ti nem fogtok idáig eljutni.

2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/1402 anonim ***** válasza:

Bocsi, Gabchy voltam, igyekszem mindig odetenni, hogy ki voltam. :)

Amúgy én a férjemmel erről sokat beszélgetünk. neki már van egy 6 éves kislánya, aki így az én "lízing lánykám" :) Sőt a férjem jobban pörög, mint én szoktam.

2011. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/1402 A kérdező kommentje:
Ez természetes Gabchy, hiszen szeretne tőled babukát. Örülj neki, hogy ilyen lelkes! Hány évesek vagytok?
2011. okt. 5. 11:58
 68/1402 anonim ***** válasza:
Gabchy!Én a harmadik sikertelen próbálkozás után dokihoz megyek meg van már vele beszélve, ismeri a kortörténetemet.Azt mondta hogy akkor segít és figyeljük az eseményeket ultrahangon.És hidd el hogy már ebben az évben babás leszel.Hány éves vagy?Rita
2011. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/1402 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, lassan 29. :( A férjem meg e hónapban tölti a 32.

De jó, hogy ennyire optimisták vagytok! :)

Igyekszem én is az lenni.

Gabchy

2011. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/1402 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is ebbe a hónapba lesz a szülinapja, 32 éves lesz ő is :) 29.-én!

M

2011. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!