Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt hónapokban tele...

Az elmúlt hónapokban tele voltatok negatív terhességi tesztekkel? DE! Ez a hónap sikerülni fog! Gyertek beszélgessünk októberben, hátha együtt pozitívat tesztelünk a hónap végén!

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/1402 A kérdező kommentje:

Marcsim! Megsültek a pipi combok?

Délután el kell mennem a családdal, de kb 5 körül leszek megint, addigra várom az újabb pozi ovu tesztet! Még itt vagyok kb 1 órát. Moncsi

Egyébként én láttam a műsort, nagyon jó.

2011. okt. 5. 12:34
 82/1402 anonim ***** válasza:

Szia Mariann!


Üdv a csapatban :)

Én kissé befürödtem a vaterás tesztekkel én is most rendeltem őket, a vaterás negatív volt. Tegnap begurultam vettem egy jó drága ovutesztet a patikában, és az ma pozi.

Jelzem a mai vaterás még mindíg negatív..

Hol tartassz a ciklusodban most?

Görbéd van?


Megnéztem a műsort hát nem volt nagy szám.. Talán a szombati jobb lesz! Dél körül lesz a TV2-n.

Marcsi

2011. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/1402 anonim ***** válasza:

Moncsim ma még egy lusta dög voltam csak a pozi ovutesztet nézegettem :) Alig várom h apa hazajöjjön..

Mindjárt nekiállok a házimunkának!

Este felteszem a képet, és várunk Moncsim :) Marcsi

2011. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/1402 anonim ***** válasza:
Gabchy!Igen szerencsés vagyok hogy ilyen jó és tapasztalt az orvosom, lehet ezért is vagyok ilyen optimista.És egy ismerősömnek is ő segített hogy legyen babája és ő is szintén PCOS volt.Meg nekem nem is olyan nagyon vészes a betegségem, legalábbis azt mondták mert hogy már volt egy spontán terhességem.Rita
2011. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/1402 anonim ***** válasza:

Ez a mostani, bár még most kezdődött:

[link]


Ez pedig a múlt havi

[link]


Nekem előző hónapban jól mutatta a teszt szerintem, azért rendeltem most is. Remélem nem csap be:-)

Viszont most, hogy elkezdtem inni a cickafark teát, nem ment le a hőm, mint szokott, hanem még mindig magasan van. Ez furcsa...

2011. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/1402 anonim ***** válasza:

Azt jó ha tudod hogy a cickafark teától késhet a mensid is, legalábbis nekem mindíg késett tőle..

Amúgy ne izgulj majd lejebb esik a hőd.Marcsi

2011. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/1402 A kérdező kommentje:

Még itt vagyok, most tanultuk a fiammal a paradicsomot és a paprikát, kb 10 perc alatt. Hál istennek jó fejű gyerek.

Gabchy, jó magas az alaphőd, lehet a teák miatt? Nagyon nem értek hozzá, de szépen látszott a múlt hónapban a peteérésed. Én is a ciklus elején vagyok: [link]

de jól látszik a zuhanórepülésem mikor megjött. Nekem ez lesz az első teljes görbés hónapom, és az 5.hónapi próbálkozás a tabi után. De most nem értem, mert fájdogál a hasam. Moncsi

2011. okt. 5. 12:49
 88/1402 anonim ***** válasza:

Bocs elfelejtettem a görbés hozzászólásomat aláírni, Mariann vagyok. (Jól megtévesztettelek Moncsi)

Meglátjuk ezt a teázást, mindenesetre jövő héten ha megyek a dokihoz, megkérdezem tőle, hogy van-e értelme inni.

Mariann

2011. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/1402 anonim ***** válasza:

Most eltűnök délután leszek. Jók legyetek majd írok pussz

Marcsi

2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/1402 anonim ***** válasza:

NA, ebéden innen és túl. :) látom bővült a csapat.

MAriann! Anno én is ittam teákat, de nem használtak. nekem most elég a bogyó. görbét nem vezetek, de a tojcsi már megjelent. a 7végétől meg jön a cicifájás. :) Ma meg torna. :) Jó lesz kicsit mozogni. :)


Gabchy

2011. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!