Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám a páromat...

Hogyan tudnám a páromat rávenni a babára?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék picit,a párom is,csak azt akarja hogy előbb legyen meg a diplomám,mert fél,hogy utána nem csinálnám tovább az egyetemet.Pedig csinálnám!!De én korán szeretnék szülni,ő pedig sokkal idősebb nálam és már igen csak"apa korban" van.Hogy tudnám neki ezt úgy elmondani,hogy ne legyen belőle veszekedés és belemenjen a dologba?Hogy elhiggye hogy képes vagyok rá és tényleg igazán akarom?:(
2011. okt. 7. 19:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bonyolult erre választ adni,de köszönöm ,azért segítettetek,csak arról van szó,hogy párom sokszor fáradt,akkor nem szeret ilyenekről beszélni és nem akarom elrontani mert akkor később már nehéz lesz meggyőzni.
2011. okt. 7. 19:50
 12/25 anonim ***** válasza:
20 évesen nagyon fiatal vagy ha 2-3 év múlva szülsz még akkor is fiatal anyuka leszel. A párodnak meg nem ketteg az órája mert a férfiak 60 évesen is lehetnek apukák.
2011. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Igen csak azt a babát fel is kell nevelni 60 évesen.
2011. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jó, hát azért 60évesen már senki ne váljon apává bakker...
2011. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ha a párod még nem igazán szeretne babát akkor inkább még ne.mert nálunk is ugyan ez volt a helyzet én nagyon akartam ő nem igazán.végül beleegyezett.most 3 hónapos a kisfiam és állandóan egyedül vagyok vele az apját alig látja a kisfiam napi 10-15percet.pedig a férjemmel már 6 éve együtt vagyunk és van házunk,autónk stb.inkább dolgozik meg számitógépezik mint hogy velünk legyen.legalábbis én így látom.sokat veszekszünk emiatt,rengeteget sírok ha a kisfiam alszik.de már kezdek beletörődni hogy a fiammal mindig kettesbe leszünk.de a lényeg hogy imádom a kisfiam és miatta erős leszek
2011. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon sajnálom,hogy nálatok ez a helyzet.:( Nem tudnátok nyugodtan megbeszélni?Hogy miért csinálja ezt a párod és hogyha most kihagyja ezeket a pillanatokat a fiával,akkor örök életében bánni fogja!Az én párom nagyon szeretne picit,nem erről van szó.Szereti a gyerekeket,csak miattam aggódik.Nekünk is van házunk,ő dolgozik 2megbízható munkahelye is van.És szerintem sem 50éves korába kéne az első gyerekünknek megszületni,mert én azt szeretném,hogy ő is kiélvezhessen minden pillanatot a picivel és természetesen az is egy fontos szempont,hogy nem szeretnék majd egyedül maradni a gyerekkel/gyerekekkel,hogyha valami esetleg történik a párommal....60-70évesen ugyanis ez már könnyen bekövetkezhet.
2011. okt. 8. 08:54
 17/25 anonim ***** válasza:
A párod ilyen öreg mért vele akkarsz családot alapitani.
2011. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ne haragudj,de hány éves a párod?Nálam az apuka kor 30 körül van,és ha 35 évesen születik a baba még akkor sem kell semmitől félni :)
2011. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
40éves.
2011. okt. 8. 21:42
 20/25 A kérdező kommentje:
Ba...us!Nyilván azért vele szeretnék családot alapítani,mert szeretem!Meg mert ő is szeret.És mert nekem nem az számít hogy izomgép gazdag kis majom pasim legyen aki 20éves,hanem a belső meg a kölcsönös szerelem...stb...De kérdésem arra nem tért ki,hogy bíráld felül a kapcsolatom meg az érzéseim..köszi!
2011. okt. 8. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!