Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám a páromat...

Hogyan tudnám a páromat rávenni a babára?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék picit,a párom is,csak azt akarja hogy előbb legyen meg a diplomám,mert fél,hogy utána nem csinálnám tovább az egyetemet.Pedig csinálnám!!De én korán szeretnék szülni,ő pedig sokkal idősebb nálam és már igen csak"apa korban" van.Hogy tudnám neki ezt úgy elmondani,hogy ne legyen belőle veszekedés és belemenjen a dologba?Hogy elhiggye hogy képes vagyok rá és tényleg igazán akarom?:(
2011. okt. 7. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
40-es pasi 20-as csajal biztos az érzésekre épül a kapcsolat....
2011. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ha kedvesen szeretnék válaszolni,akkor csak annyit mondok,hogy menj anyádba!!:)) És foglalkozz a saját életeddel.
2011. okt. 9. 07:55
 23/25 A kérdező kommentje:
Jahh!És ha egyéb okokból lennék vele,akkor nyilván az lenne a lgnagyobb vágyam,hogy gyereket szüljek neki!!....Paraszt!
2011. okt. 9. 08:36
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát, engem is leparasztozhatsz,de ha egy 40éves pasit győzködni kell, hogy gyereket vállaljon, akkor vagy nyomós oka van arra, hogy miért nem, vagy ömm más dolgok vannak a háttérben...

Én már kommentáltam neked,de most megváltozott a véleményem. Nemhogy örülnél, hogy érdekli, hogy mi lesz a suliddal...


Vagy a másik, hogy nem is akar tőled gyereket. Ezvan. Te tudod melyik..

2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Téged nem parasztozlak le mert te nem akarod kitalálni hogy miért vagyunk együtt,hanem segíteni próbálsz.:) Már beszéltünk.Nem mondott nemet.Csak azt hogy nem szeretné,hogy e miatt otthagyjam a sulit,inkább vár még 1-2 évet.De mondtam,hogy nagyon szeretném.Jelenleg az átgondoljuk stádiumnál vagyunk.Köszönöm a segítségeket!
2011. okt. 9. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!