Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom meg, hogy mikor...

Honnan tudom meg, hogy mikor van peteérésem? Összevissza jön meg a menstruációm.

Figyelt kérdés
Sajnos volt már egy missed ab műtétem, de előtte is és azóta is változó, hogy hány napra jön meg. Volt már 24, 29, 30, 31 sőt 35 és 39 napra is jött már meg. Teljesen kiszámíthatatlan. Honnan tudom így a peteérést kiszámítani? Nagyon szeretnék babát.
2009. ápr. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz az ovu teszttel.
2009. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a nőgyógyászod tud segíteni úgy, hogy UH-gal figyel. Vagy otthon te próbálsz ki alternatív módszereket: hőmérőzés, minimikroszkóp, ovuteszt. (én a legutolsót használtam rendszeresen és nem hazudott!)
2009. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A menstruáció első napjától számítva 14-16 nap van peteérés. Ekkor olyan átlátszó, taknyos folyadék jön belőled. Nekem általában így van, szerintem nálad is. A hőmérőzésben én nem bíznék. De ha a 13-14 naptól kezdve belekezdtek a babagyártásba, akkor biztos beleesel a peteérés időszakába.
2009. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem az elejétől, hanem a végétől vissza kellene számolnod, ez pedig az időutazást teszi szükségessé. Amikor megjön az előtt 14-15 nap...
2009. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Mindent bevetek a siker érdekében.
2009. ápr. 29. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a problémám. Mértem a hőmet és mellette sem estem teherbe. El kéne menned egy hormonvizsgálatra ahol megnéznik mi a gond. Rendszertelen ciklus mellett is van aki teherbe esik, de ritka. A hormonvizsgálat meg kimutatja ha gond lenne és gyógyszerrel pikk-pakk helyrejön. Nekem a prolaktinom volt picit magas és 2 hónap alatt beállították és jött is a baba rögtön. Persze a 6. orvos segített, addig mentem,amíg érdemben is kaptam választ, nem csak a "várjon még 1 évet, majd utána" szöveget adták elő az orvosok. 6 hónapig hőmérőztem és mellette ovutesztet is csináltam a ciklus 12-18 napjáig valamint ezeken a napokon minden nap sex. Drukkolok hogy így vizsgálatok nélkül is sikerüljön a baba, de egy hormonvizsgálattal 3 héten belül tisztázódik minden. Drukkolok!! Ha esetleg kell az orvosom elérhetősége aki meddőségi szakember(Pest) akkor írj egy privit.
2009. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászóló válaszát. Remélem nem lesz gond és sikerül a baba. Ha esetleg nem sikerül most nyárra teherbe esnem akkor keresni foglak a doki miatt. És még egyszer köszönöm.
2009. máj. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!