Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 évesen első baba, kinek...

35 évesen első baba, kinek mennyi idő alatt jött össze? (Szedett előtte fog. Gátlót? ) Volt valami probléma terhesség vagy szülés alatt?

Figyelt kérdés

Csak válaszokat szeretnék, kiokatást nem. Boldogan szültem volna korábban, ha lett volna, kinek.


Köszönöm


2011. okt. 10. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi újság? Készülődik már az a kisbaba????? Én 32 múltam, 15 évig szedtem fogamzásgátlót. 9. hőnapja próbálkozunk, de mindkét részről vannak orvosolandó problémák -szerencsére nem komolyak. Ha belevágtok és nem jön, én úgy 5 hónap múlva kivizsgáltatnám magunkat a helyetekben. A párodat is!!!
2012. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Kicsit későn reagálok... Én 33 vagyok. 3 éve nem szedek fogamzásgátlót, előtte több, mint 10 évig szedtem. Bár elvileg minden rendben van velünk, nem akart összejönni a baba 2évig. Tavaly szeptemberben aztán teherbe estem, de sajnos missed ab lett, októberben műtöttek. Mindenki azt mondta, hamar teherbe fogok esni ismét, ehhez képest már 8 hónap eltelt és semmi. Én kisgyerekekkel foglalkozom, mégis félek a gyerekvállalástól, talán ez az oka a sikertelenségnek. De képzeld, amikor teherbe estem, eltűntek az aggályaim (jó anya leszek-e, hogy fogom bírni az éjszakázást stb.), olyan természetesnek tűnt minden, pedig már azalatt a pár hét alatt, amíg a pocakomban volt a baba, már akkor le kellett mondanom sok mindenről (sport, szexuális élet, biciklizés, mert vérezgettem), de egyáltalán nem éreztem terhesnek vagy nehéznek. Azt mondják, segítenek a hormonok... Biztosan, mert ahogy elmúlt, most megint ugyanazt érzem, mint előtte, el sem tudom hinni, hogy az is én voltam. Szóval ne aggódj, az érzés jön. Nem tudom, hogy hogyan, de azt láttam, hogy felnövök a feladathoz. Mi újság amúgy Veled?
2012. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota kerdezo?:) van mar baba?
2015. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Már biztosan van
2021. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!