Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
 321/343 anonim ***** válasza:

Szia!

Na megvagyunk a számlálással,3 tüszőm van 13mm meg két 11mm ,most viszonylag lassan haladunk,mert az átlag szerint legkésőbbre hétfőre punkciót saccoltam. Ezzel szemben hétfőn még csak uh újra és gondolom akkor már látható lesz a vége. Szerintem akkor szerda... Jaj olyan nehéz ezt összehangolni a melóval,ez az állandó kérdőjel,hogy mikor kell újra menni. Tudod milyen szerencsés vagy hogy elsőre sikerült,persze nem irigylés képen mondom,mert eddig is megszenvedtétek... csak tényleg fárasztó ez a jövés-menés.


Sejtettem,hogy pont úgy kezelnek,csak volt aki olyasmit mondott,hogy a lombikosok automatikusan veszélyeztetett terhesek,és én ezt nem hittem. Én úgy gondoltam ez pont olyan terhesség,mint a többi,és ezek a mendemondák csak kitalációk.


Puszi

2012. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/343 A kérdező kommentje:

Nem baj az, ha picit lassabban érnek, csak legyenek szép erősek! És az is fontos, hogy kb. egyforma a méretük, tök jó :)

Tudom, nálam is annyira rossz volt munkahelyen, hogy sosem tudtam mit mondjak, hova megyek, mikor megyek, de egész napra szabit nem akartam kivenni természetesen. Na de reméljük ezek után már nem kell többször ezen rágódni, mert sikerülni fog!


Hát én is hallottam már erről a veszélyeztetett dologról, de igazából az is csak annyiból áll ebben az esetben, hogy az elejétől elmehetsz táppénzre, nem kell hogy olyan munkahelyed legyen. Amikor az 5 hetes uh-n voltunk akkor kérdeztem, hogy hogyan tovább, azt mondta, hogy azon kívül, hogy nem javasolja a szexet a 12. hétig (na ezt mi nem bírtuk ki addig), és hogy a progipótlást kell folytatni a 12. hét végéig, ugyanolyan terhesség ez is, mint akinek simán összejött.


Majd írj hétfőn, és megy a drukk továbbra is!!!

2012. jún. 1. 19:34
 323/343 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon magam alatt vagyok. Sajnos a háromból egy nőtt csak akkorára hogy holnap (mert megyek punkcióra) jó legyen . Kettő szinte semmit nem nőt. A doki azt mondta leszívja azokat is ,de kitudja mi lesz bennük. Szóval ő egy sejtet jósol. szóval nagyon elkenődtem,már le is mondtam a sikerről. Nem jellemző rám ,de most EZ van.

Holnap majd megírom mizu...


Remélem veletek minden rendben!

2012. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/343 A kérdező kommentje:

Szia!


Jaj, nagyon sajnálom, de azért ne add még fel, lehet a másik kettő is jó lesz, ki tudja... Elhiszem, hogy szomorú vagy ez miatt, de ebből az egy sejtecskéből is lehet ám baba!

Én már csak azt nem értem, hogy szurik nélkül volt 3 tüsződ, így pedig csak 1 (ami jó is), akkor nem lenne értelme egyszer figyelni egy spontán ciklust is, hátha akkor többen lennének, mint most, és le lehetne szívni őket? Lehet hülyeséget kérdezek, csak eszembe jutott.


Velünk minden okés, picúrka növöget, legalábbis a hasam méretéből erre következtetek :) Kövi UH 2 hét múlva lesz csak, már várom nagyon.


Majd írj, hogy minden rendben ment, és pihizz, igyál sokat ma! Kitartás és fel a fejjel, még nincs veszve semmi!!!

2012. jún. 6. 10:46
 325/343 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát csak egy petesejt lett. Talán már jobban vagyok lelkiekben. Holnap telefonálok,hogy mizu egykével. Nem tudok bizakodni őszintén,eléggé kavarognak az érzések,megérzések. Majd holnap jövök és mondom a híreket.

Puszi

2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/343 anonim ***** válasza:
Ja és én is gondolkodtam már ezen... szerintem nem is olyan hülyeség. Bár akkor nem kerülne ennyibe...:S
2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/343 A kérdező kommentje:

Hát az az 1 is lehet nagyon erős, próbálj meg bízni benne! Kitartás, és várom a jó híreket :)


De tényleg nem tudom, hogy létezik-e ilyen, hogy tulajdonképpen stimu nélküli ciklusban lombik, de lehet érdemes lenne utánanézni...

2012. jún. 7. 12:36
 328/343 anonim ***** válasza:

Egyke megtermékenyült...:) Holnap csörögnek reggel,hogy kell e mennem beültetésre,mert ez az osztódás függvénye. Megörültem a hírnek,csak nehéz hinnem ,pedig kellene bíznom benne. csak nehéz,és nem akarom megint hogy érezzem a kudarcot. Holnap jövök...!

Pusz

2012. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/343 A kérdező kommentje:

Na, akkor ügyes kis sejtecskéd lett :) Remélem ma is jó híreket kaptál, és nemsokára beültire kell menned!

Elhiszem, hogy fáj a csalódás, nagyon nehéz lehet ezt átélni, amit keresztül mész, de fel a fejjel, sikerülnie kell!!!

2012. jún. 8. 12:04
 330/343 anonim ***** válasza:
Kèpzeld... Ma 10-kor hìvtak hogy osztodik "egyeske" ès 12.30 transzfer. Hât volt sietsèg normal esetben ha rögtön indulunk akkor érünk addigra oda. A pàrom itthon sem volt... De odaêrtük ès màr haza is èrtünk vele. Most jön a pihisebb rèsze. Szurkoljatok!!
2012. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!