Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
 341/343 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon sajnálom :(

Jól tetted, menjetek csak nyaralni, kell a kikapcsolódás, hiszen nagy lelki megterhelés minden egyes alkalom. Biztosan jót fog tenni nektek egy kis felüdülés!


Most hetente kell járni Nst-re, de a dokimhoz elvileg 17-én kell visszamenni, akkor leszünk pont 40 hetesek, vagy persze szülni mehetek hamarabb is :) Köszi a jókívánságokat, remélem beválik minden :)

2012. jún. 22. 19:54
 342/343 anonim ***** válasza:

Szia! Kirúgtam magam,most már jól vagyok...:) Élvezem a nyarat...;)


Veletek mizu? Írj mert kíváncsian várom a további fejleményeket. Ha gondolod folytathatnánk a beszélgetést privátban is,mert elég hosszú olvasmányt adtunk már így is ,ha valaki rábukkan erre a kérdésre...:D

2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 343/343 A kérdező kommentje:
Ment egy üzenet priviben :)
2012. júl. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!