Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem erre valami...

Mondanátok nekem erre valami biztatót vagy lemaradtunk róla?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

szia

hát nem kis szenvedés árán de megérkezett a mikulás, hát megszenvedtem, de legalább tudom hogy miért mert tényleg lemaradtunk a nagy napról. mert ha visszaszámolok tényleg 2 nappal később volt mind ahogy én gondoltam, ez van :)

majd ebben a hónapban!de eldönöttem semmit nem csinálok semmire nem figyelek, lesz ami lesz alapon "dolgozunk" :)

ugyhogy kitartás neked is !! azért ird meg hogy alakul ez a hónapod!! nagyon drukkolok!és ha bármi észrevételem van én is megirom de azt már lehet emailban :)

2011. okt. 21. 08:53
 42/53 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Remélem a decemberi mikulás már jobbat hoz :)

Majd írj, ide először, ha gondolod és akkor beállítom az e-mail címem. Nem szeretem, ha kint van huzamosabb ideig, mert olyankor mindig fura e-maileket kapok fura küldőktől :) Legyen szép napod! :)

2011. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

:) köszönöm

neked is szép napot és szép hónapot!! hiszek benne hogy a karácsonyfát már nem egyedül diszitem és hogy apának is ketten választunk ajándékot :)

majd irok!

2011. okt. 21. 09:08
 44/53 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a vizsgád? Nekem kemény hetem volt, de jól végződött, mert mostantól két hét szabadságon vagyok :) Jó hétvégét!
2011. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

szia

nem sajonos nem sikerült de igazából nem is számítottam semmi jóra. ez van. majd a következő, bár azt lehet hogy kihagynám ha már babás lennék :) ugyhogy nem bánnám ha egy ilyen vizsga lehetőséget kihagynék.!!!

de a lényeg hogy nem keseredtem el!

sajnálom hogy nehéz heted volt neked is, majd ez a ahónap jó lesz,

nagyon büszke vagyok magamra mert nem nézegetem a hőmet tehát nem görcsölök ugy vagyok vele lesz ami lesz. tavaly ilyenkor is igy volt :) és megtörtént akkor, ugyan ebben a hónapban ugyhogy azért mondtam hogy hidd el ez a mi hónapunk!!

csak azt irmom mikor vagyunk együtt, de azt sem erőltetem, akkor amikor a párom akar együtt vagyunk nem számolgatok meg kalkulálok, hogy most kéne, amikor jó akko, majd kiderül. :)

2011. okt. 30. 09:09
 46/53 A kérdező kommentje:

jaaaa, és hát szabin vagy, én hiszem hogy ez a szabi jó lesz neked is ;)

használd ki, kényeztesd a párod most ugyis te leszel kipihenve, ugyhogy jó lesz az!!! :-D

2011. okt. 30. 09:10
 47/53 anonim ***** válasza:

Képzeld, mit hallottam. Egy ismerősöm (veled egyidős) tavaly kétszer elvetélt, mindkétszer kis terhessége volt. Valami nagyon nem aranyos dokihoz járt és megkért, h ajánljam be másikhoz. Májusban elment, végigfuttattak pár tesztet (vérvétel, hüvelyváladék) és kiderült, h egy szemernyi D vitamin sincs a szervezetében. Kapott egy szép kúrát és amint befejezte teherbe esett. Már a második trimeszterben van.

Nem gondoltam volna erre a vitaminhiányra, hiszen nem tűnt betegesnek. Azt hittem, h sárgatest elégtelensége van.

Lehet, h nem árt kipróbálni. Csodát persze nem lehet várni tőle, de a téli időszakban még jól is jön. Most megyek is ki és veszek egy dobozzal.

Szép napot! :)

2011. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

szia

nekem megint megjött, nem érdekel már az egész,

2011. nov. 18. 07:44
 49/53 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Szerintem menj el nyugodtan a dokihoz, h csináljanak egy-két tesztet. Mondhatod, h már több, mint egy éve próbálkoztok. Vagy akár pihentetheted a dolgot az ünnepekre és utána újult erővel, friss aggyal vár 2012. Hidd el, h még nem maradtál le semmiről. Nővérem veled egy idős és még el sem kezdték a próbálkozást.


Én nem tudom, h mi van velem, de lehet, h csak kitolódik a mensim. Két hete volt ovum, múlt hétvégén és hét elején volt fura szúró érzésem, tegnap óta megjön érzésem. Persze, ez lehet attól is, h kivárja a mensim a jövőhetet, amikor végig a főnököt helyettesítem. Szuper lesz. Igazából nem érzem magam terhesnek, de holnap tesztelek, ha még mindig semmi.

2011. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

szia

de jó hogy irtál. azért én drukkolok neked hátha!! nekem is ugy volt ovum ahogy számoltam tök pontosan 28 ma 29.illetve első napra jött meg, tehát hiszem még mindig hogy jól müködök, csak most kicsit kiborultam, meg vagyok fázva kicsit nem vészes, csak még a mensi is rá, ugy görcsöltem reggelre, aztán a másik ami nagyon rátett hogy most egy éve szinte napra pontosan ( egy héttel később) volt hogy megtudtam hogy terhes vagyok, és ez ugy együtt most nem volt kellemes, de már kisírtam magam, sajnálkoztam egy kicsit magamon talán most jobb, de sokszor eszembe jut, nem tudom mikor leszek tul rajta. azt hiszem soha. mostmár tényleg nem fogok se időt nézni se számolgatni, ha az a sorsom hogy soha nem lehet gyerekem akkor ezt kell elfogadnom, aztán ha mégis akkor majd meglátjuk. csak most iszonyuan magam alatt vagyok. de próbálok mosolyogni...

2011. nov. 18. 09:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!