Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem erre valami...

Mondanátok nekem erre valami biztatót vagy lemaradtunk róla?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
megmutatod a te görbéd???
2011. okt. 14. 10:06
 22/53 anonim ***** válasza:

Ez az én görbém: [link]


Nekem már vannak mensis görcsök pár napja. Ma még nem volt, ami azt jelenti, h kb éjszaka megjön.

De az egyik ismerősömnek is ilyen érzése volt, mikor teherben maradt, pedig neki nem tervezett baba volt.

Ettől függetlenül nekem is olyan üres érzésem van.

Most visszamegyek dolgozni :( Szerencsére péntek van :)

2011. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Ja, nekem 28-38 nap között jön meg. Hol így, hol úgy, de ezt az intervallumot betartja.
2011. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

na hát ez a mai.

[link]


szóval még holnap 37 körül lesz aztán hétfő kedd mélyrepülést vesz és szerdán megjön, ez van, de ez legalább egynormális görbe peteéréssel. már fáj a derekam, meg érzem a hasam, na majd a következő hónap de szerintem akkor már nem is vezetek hőt meg semmit, lesz ami lesz alapon, elegem van.

2011. okt. 15. 07:53
 25/53 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is felment ma 36,9-re, de közben néha fájogatok. Általában kb egy hétig szokott lenni, utána.

Jobb is, ha tartasz egy kis szünetet. Én csak azért csinálom továbbra is, mert IR-em van és bizonytalanná szokott válni a ciklusom (mint ahogy az utolsó 2 hónapomban is). Így ezzel tudom megfigyelni.

Remélem, h minden rendben lesz nálad.

2011. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
hát igen csak utálom most megint a várakozó időt, mert akkor jöjjön meg gyorsan legyünk tul rajta és kész, és akkor majd utánna reménykedhetünk, de most ugye tök mindegy minden, mert hát azt az időt már átléptük amikor "jó" lenne, de még meg se jön, bár most legalább tudom hogy nem fog késni ugy mint az előző hónapban mert akkor 35 napra jött meg ami még soha életemben nem volt, na mindegy, már a fejem is fáj és ez is előjel nekem meg a derekam, hát ez van, azért irj hogy hogy alakul a tiéd, érzed te is hogy tuti megjön? mert lehet hogy még neked jó ez a hónap nem? hiszen felment a hőd :)
2011. okt. 15. 08:43
 27/53 anonim ***** válasza:

Akár terhes vagyok most, akár nem a toxoplasma fertőzés ujjnyira került tőlem. A párom most dobta ki a félhalott egeret, amit a macskánk behozott. :S Eddig madarakat belezett. Vajon mikor jön egy mókus? Már láttam, h arra is vadászott.

Volt már bármilyen vizsgálatotok? Tudsz arról, h lenne valami?

Nem tudom, h a párod mennyire hajlik rá, de szedhetne cinket. Így télen az immunrendszernek is jó, de a másik jó hatása, h felturbózza a fiúkat.

2011. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

ohh ilyeneken szerintem ne is gondolkozz hogy a cica vagy bár mi állat mit hoz haza, nem hiszek benne, jó persze nem fogom a cicám almát kotorászni, de szerintem ezen ne parázz, nekik ez a dolguk hogy haza vigyék a kis zsákmányukat és ezért létszi dicsérd is meg :) nekik ez fontos!! :)

de szóval, nem nem voltam vizsgálaton hiszen még azért az korai lenne. ez a 3. hónap voltam is már terhes tehát teherbe tudok esni,csak valószínü az agyam, hogy akarom meg stb, bár ebben sem hiszek de ki tudja.

párom is szed vitamint, én is már vagy 2-3 hónapja a folsavat, meg E-vit.t de lehet azt is hagyom már, amennyi van még azt beszedem és vége, aztán lesz ami lesz, ha akar jön a baba ha akar megmarad, és az akkor is egészséges lesz és kész, persze ha majd egy év mulva is azt irom hogy megnit eluszott a hónap na akkor már megyek orvoshoz.

de azért titkon reménykedek még most is, olyan kis finoman szurkál ahogy itt ülök a gép elött a petefészkem nem fáj csak jelez hogy itt vagyok. csak a derékfájás,ami aggaszt és tudom mi van.:(

2011. okt. 15. 09:10
 29/53 anonim ***** válasza:

A toxoplazmát egyébként viccnek szántam. Inkbb csak a félhalott egér a lakásban tudat a rosszabb. Szegény olyan pici volt. De az meg olyan cuki volt a cicától, ahogy játszott vele. Ő az, 8 kiló tömör gyönyör: [link]

Minden esetre már nem számítana, h toxós lennék. Most kezdek egy következő hónapot. Most megint megpróbálok jó lány lenni és rendesen enni.

2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

de édes :)

semmi baj majd ez a hónap jó lesz, azt hiszem hétfőn vagy kedden én is uj hónapot kezdek.

azért majd ird meg hogy alakul a dolog kíváncsi vagyok.

és persze nagyon drukkolok!!!

2011. okt. 16. 11:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!