Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem erre valami...

Mondanátok nekem erre valami biztatót vagy lemaradtunk róla?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Megértem, h ideges vagy. Figyelj, itt vizuálisan nyugodtan kisírhatod magad a vállamon :) Igyekszem a lehető legjobb hallgatóság lenni. Ne érezd azt, h bármire is tekintettel kell lenned. Ne törődj azzal, h és két éve nem esek teherbe. Csak, írd ki, ha az megnyugtat. Szülésznő voltam, szóval nekem nem esik nehezemre, ha hasonló problémával küszködő emberrel kell beszélnem. Csupa fül (szem) vagyok. :)
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

de édes vagy! köszi, lehet jót tesz, az az igazság hogy én is eü ben dolgozok, de ez most mellékes. mindegy lehet hogy csak fáradt vagyok, és azért vagyok ilyen szonytyoli, csak szeretném ezt a babát, meg sok más probléma van mellette,de ez nem lényeg, már akár ha elhagynak ha nem már egyedül is vállalnék gyereket, nem tudom mi lesz, de többször elolvastam amit irtál és jót tett, próbálok előre nézni, mondogatom én magamban hogy nem érdekel majd lesz ami lesz de azért tudjuk mindannyian hogy ez nem igy van, sajnos, félek hogy azért vagyok ilyen síros hangulatban mert tényleg meg fog jönni, bár nem szoktam hisztis lenni elötte, ritka, ha a fáradtsággal párosul, pénteken is szinte már zokogtam de azt is a fáradságnak tudtam be,

mindegy azért nagyon jól esett hogy irtál, és persze megírom hogy mi lett a vége, bár inkább nem számitok semmire, de majd akkor talán a következő hónap, és neked is nagyon drukkolok hogy legyen baba, és tényleg tisztellek a kitartásodért és azért ahogy hozzáálsz ehhez a kérdésehez, csúcs vagy!!! :)

2011. okt. 12. 19:33
 13/53 anonim ***** válasza:

Köszi! Előbb várjuk meg, h mi lesz ebben a hónapban. Utána még adok egy-két tanácsot.

Levezetésre ajánlok egy csöpögős romantikus filmet (én ezzel szoktam magam megbőgetni, ha túl sok minden felgyülemlik) és egy adag fagyit. A problémát nem rendezi, de a hatása jelentős erőt ad a cselekvésre. :)

2011. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

a tanácsokat nagyon nagyon várom, és köszi a csöpögös film ajánlatát, az a baj hogy most ha bár mire gondolok is elsírom magam nem kell se film se fagyi, és most jön haza a párom pedig tudom miyen lesz, de én mégis ugy de ugy várom őt. :( még holnap irok,

de a tanácsokat várom ha lesz következő hónap!!

2011. okt. 12. 19:44
 15/53 A kérdező kommentje:

[link]


hát ez lett ma, ez van bár ha ezt nézem akkor ma vagy holnap kéne megjönni, ha nem akkor még van pár napom.

2011. okt. 13. 09:02
 16/53 anonim ***** válasza:

Bocs, h eddig nem válaszoltam, rohanós napom van. Most is csak ebédelni ugrottam haza. Nemrég ezt találtam, szerintem neked is hasznos. [link]

Sajnálom, h le esett a hőd. :( Nálam is úgy néz ki, h most hamarabb megjön. Fura dolog.

Beállítottam, h lehessen nekem e-mailt küldeni. Ha gondolod, akkor küldhedsz, ott csak könnyebb, mint itt.

2011. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

szia nem tudtam tegnap irni meg ma is csak gyorsan vagyok mert dolgozok.

de igy alakultam mára ez jó szerinted/ szerintetek?


[link]

2011. okt. 14. 07:30
 18/53 anonim ***** válasza:
Biztató :) Én is így állok :)
2011. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
és lelkileg érzel valamit? mert én ugy érzem hogy nem vagyok babás, bárcsak csalna a megérzésem...
2011. okt. 14. 09:59
 20/53 A kérdező kommentje:
neked mikor kell megjönnie? én kedd vagy szerdát számoltam de most is szurkál a petefészkem szerintem ez a vég :(
2011. okt. 14. 10:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!