Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem erre valami...

Mondanátok nekem erre valami biztatót vagy lemaradtunk róla?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

ja és egyébként az én cicóm is hozzott nagyon helyes kis egérkét nagyon picikét haza ráadásul az ajtó elé helyezte le, anyukám nagy örömére :)

szóval ma is 36.9 körül van a hőm de már két napja fáj a fejem, bár ma sokat aludtam de szerintem az is csak azért mert fáradt vagyok, meg talán a fejfájás is a hétfő keddi mensi előjele, de még mindig bizakodok!

2011. okt. 16. 20:10
 32/53 anonim ***** válasza:

Engem a hasgörcs ért most utól. Még a combom is fáj, ilyen még nem volt. A melegvizes palack meg nem akar használni. Minden esetre örülök, h kitombolja magát, mert az utóbbi egy évben mindig mukában jött ez rám és nem kellemes.

Amikor a fejem fáj, akkor én mindig a nyitott szememre ráteszem a kezem, úgy h egy picike fény se szűrődjön be rajta. Magyarul nézek a vaksötétbe. Az segít egy kicsit.

Vigyázz magadra! Írj még, h mi van veled! :)

2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
még nem jött meg és még mindig 36.9 a hőm, vagy ma vagy holnap lehet lesz mensi. vagy teszteljek?
2011. okt. 19. 12:19
 34/53 anonim ***** válasza:
Szerintem célozz meg egy napot a naptárban és ha addig nem jön meg, akkor teszt. Inkább menj biztosra. Nagyon izgulok miattad :)
2011. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
célozzak meg egy napot? aranyos vagy, de szívem szerint az a tegnap lett volna. :) ma nem tudom hogy bebeszélem e de nem tudom hogy megjön érzésem van e vagy mi van, és iszonyu megállni hogy van nálam egy teszt és ne csináljam meg gondoltam majd holnap reggel, bár lehet addig be dilózok.
2011. okt. 19. 14:14
 36/53 anonim ***** válasza:

Hát, én is így lennék. Mivel nekem a mensim nagyon sokáig volt össze-vissza, így megtanultam, h a 28. nap után egy héttel tesztelek mindig. De, addig kibírni elég nehéz, főleg, ha az ember hőmérőzik is. Azért nem merem azt mondani, h még most du. tesztelj, mert mi van, ha még nem olyan erős és akkor feleslegesen csalódsz. Nagyon szorítok. Már reggel is gondoltam rád, csak nem volt időm írni.

Most van egy szabad délutánom és leszedem a tapétát a kisszobában. Ráfér a felújítás. Azért nem nyúltam eddig hozzá, mert azt akartam babaszobának. Mindegy, ha lesz is, akkor már a dekorációval nem kell törődni.

2011. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

jajj de jó. köszönöm hogy gondoltár rám, már tiszta para vagyok hogy most mi van ezen jár az agyam, pedig mondogatom magamnak hogy ne mááááá, nincs tünet meg fog jönni, aztán a másik vállamon a másik kisördög meg beszél hogy semmi mensis tüneted nincs még bár mi lehet, na most melyiknek higgyek.

babszoba? én ilyenen nem is gondolkozok, :(

már most látom milyen lesz hogy holnap mély repülésben leesik a hőm és reggel elönt a vér. de már megint itt van a kisördög és azt mondja hogy nanana várjunk csak még... most is dolgozok és nem tudom csináljam e meg a tesztet vagy ne. de megpróbálom nem. hős leszek. csak olyan puha a hasam!!!!! meg a cicim se fáj. :(

2011. okt. 19. 14:42
 38/53 anonim ***** válasza:

Én a teszttel mindig olyan napot céloztam meg, amikor mindketten itthon vagyunk. Jobban szeretem, ha van mellettem valaki olyankor.

A babaszoba csak olyan kis terv volt, mert az van közvetlen a hálónk mellett és gondoltam, h ha lesz baba, akkor ott jobb helyen lesz. Ezért is nem dekoráltam eddig, mert nem használtuk egyáltalán. Most viszont akarunk egy hobbi szobát, ahol a varrógépem (amit még mindig nem tudok használni), a nyomtató és nyelvkönyvek vannak. Ahova el lehet vonulni, ha vmi nagyobb koncentrációjú feladatot csinálsz. Ha meg jön a baba, akkor meg legalább már nem kell a festéssel bajlódni.

Most ahogy belekezdtem már el is ült a lelkesedés. Két rétegben van a tapéta rajta és azalatt meg egy rusnya zöld színű fal van. Én meg fehérre akartam festeni a falat, így tuti kell vagy 4 réteg festék.

Most visszamegyek, még van két órám, h szobafestőből konyhatündérré váljak.

Majd írj, h hogy alakult. Ne is keresd inkább a tüneteket, mindenki máshogy reagál.

2011. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

szio

még nem jött meg, viszont ellentétben hajnal fél egykor arra keltem hogy hányingerem van és onnantól megállás nélkül ha vizet ittam még az is kihánytam és viz fomában alulról is távozott, iszonyat, a hőm meg 37.7 lett de hát gondolom most ez tök mindegy. ugy érzem iszonyu gyenge vagyok fáradt, hétfőn vizsga és még ma dolgoznom kell, a vonatnál nem tudtam hogy érek be. ugyhogy sirhatnékom van.

2011. okt. 20. 08:05
 40/53 anonim ***** válasza:

Sajnálom, h ilyen nehéz volt az éjszakád. Remélem holnaptól lesz annyi időd, h tudj foglalkozni a vizsgáddal. Inkább most fektesd a figyelmed abba, mint a mensi késésén.

Remélem a napod jobban sikerül, mint az éjszakád. :)

2011. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!