Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kényes kérdés, de akivel...

Kényes kérdés, de akivel történt ilyen válaszolna! Akinek volt spontán vetélése az hogy zajlott le, mit érzett fájdalmak ilyenek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben volt, nem éreztem semmit. Teszteltem reggel egy pozitívat és délután elég erősen megjött. :(

Előtte persze tünetek voltak, de rögtön megszűnt minden, mikor megjött. Szokásos görcsök. Ennyi volt. :(

2009. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Korai vetélés:Mensi elött 3 nappal pozitiv teszt,ráadásul erős,aminek nagyon örültem,viszont rá 4 napra nagyon erős görcseim voltak éjszaka 00.24 ó.tól 2 ó.ig,már nem birtam s bevettem 2 nospát,de csak rá 1 órára kezdett el hatni.Másnap émelygés,hőemelkedés,erős fáradtság,hányinger,s a legrosszabb nagyon erős petefészek körüli fájdalmam volt.Ugy voltam vele,hogy a terhesség ezzel jár,de sajnos elkezdtem barnázni,s újra kezdődőtt a mélyreható,feszítő görcs,majd tűzpiros vér,s szövetdarabkákkal lett teli a fehérneműm egyik pill.ről a másikra.

(Most volt 2 hete)

2009. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem otthon indult meg, és műtéttel fejezték be, de addigra már semmi dolguk nem volt, mert szinte minden kijött... Csak betadinozni kellett szinte...

Otthon megjönérzéssel indult, 8 heetesen. Délután 2-kor kezdődött. Estig fokozatosan erősödött, és éreztem, hogy a görcsök szabályosan jönnek, 20 percenként, aztán 10, aztán 3, és este 10kor már az 1perceseknél tartottam.

Sokat voltam aznap nagywc-zni is, de az utolsó órában már csak inger jött, és úgy éreztem, hogy rögtön kiszakad a helyéről a végbelem. Ilyenkor ordítottam, annyira fájt. A wckilincset szorítottam, és kiábaltam... Ebből volt kb 3-4 alkalom, és este 11kor megindult a vérzés. Féltenyér nagyságú, 2-3 cm vastag vérdarabok jöttek ki belőlem, 1 óra leforgása alatt kb 5-6 ilyen jött.

A vérzés annyira bő volt, hogy ömlött, - a lábam, a zoknim, a konyha, minden olyan volt.

Elindultunk a kórházba, 2 nadrág volt rajtam, de a váróban mégis átütött a vér a széken, ahol ültem, és vártam az ügyeletest...

Betét persze semmit nem ért, éjszakait raktam oda, és a vérző 1,5 óra alatt elhasználtam kb 100 db-ot! 1 betét volt, hogy fél percet bírt...

A vérzős idóben már csak sima mensis érzésem volt, a "vajúdás" része volt nagyon fájdalmas.

Remélem, nem bántad meg, hogy megkérdezted a részleteket!?

2009. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem múlt hóban volt ilyen de nekem - lett a teszt de késett pár napot és nekem is hajnalban arra keltem görcsölök kimentem a wc-re nagy vér özön és onnantól elájultam iszonyú görcs(de ilyen fájdalmat még soha nem tapasztaltam)és nekem is hányinger!én is vetem be 2 nospát meg 1 algopirint a párom be akart vinni de sesküszöm annyi erőm nem volt hogy megmozduljak így hagyott de reggel azonnal hívtam a dokit és ő mondta h valószínű az volt de ő azt úgy sem látná és ha nem múlik a fájdalom azonnal menjek,de reggelre meg az nap sem vér sem görcs csak hányinger és gyengeség !de 1 napra rá normálisan megjött!


Most attól hogy negatív lett a tesztem tényleg lehet h vetélés volt?mert ez tényleg szörnyű volt:(

még csak 4 hetes pár napos lehettem akkor:(

2009. ápr. 30. 16:39
 5/11 A kérdező kommentje:

nem:(de nagyon sajnálok mindenkit,szörnyű az a tudat hogy sikerült és létezik aztán csak egy napon szerte foszlik minden:((((

Csak azt nem tudom h nekem az lehetett e,mert az orvos igaz azt mondta h nagy valószínűséggel az,csak hogy meg sem nézett csak azt mondta ha tovább lesz ilyen azonnal menjek be de nem folytatódott csak vagy 3-4 órás volt:(

2009. ápr. 30. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi előtt 1 nappal volt erős görcs, darabos barnázás 1 napig (amikor valószínűleg elment) szintén erős görcsök és piros, darabos vér!

Nekem még 2 héttel később is + terhességi tesztem volt!

A dokim azt mondta valószínűleg méhen kivüli terhesség volt! :o(

2009. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2.VÁLASZOLÓ:Sajnos nekem már több ilyen volt,s nem egy esetben negativ tesztnél,hisz még korai terhesség volt,de mivel már sok-sok vetélésem volt így tudom,hogy mensi környékén mindig használok ovutesztet,s ha még legalább egyszer sikerülne a baba,azonnal doki segítségét kérem,hátha ugy biztosabb,s megmaradna!!!
2009. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ovu tesztet?

a menzesz előtt?

miért az mit mutat rajta?

lehet tudatlan vagyok de ez nekem tényleg új:(

légyszike írd le!

2009. ápr. 30. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az ovu tesztet lehet használni jós tesztként!

Ha több napig + az ovu teszt akkor baba van a dologban!

Én így jöttem rá, mert kb.: 4-5 napon át folyamatosan + volt az ovu tesztem! Utána csináltam terhességi tesztet, ami + lett! De vetélés lett a vége!

2009. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ovutesztet ugye az ovulácio pontos kimutatására használjuk,ami a vizeletből kimutatja,hogy mikor a legmagasabb az lh szint a szervezetben,de viszont,amit én is csak nem rég tudtam meg a nőgyogyász drnőmtől(egy igazi angyal)elmagyarázta,hogy az lh szint szorosan összefügg a hcg szinttel,s ha sikerült a baba,akkor az lh szint újra emelkedik,sőt már 4-5 nappal hamarabb kimutatja a terhesség gyanuját,mint a terhességi teszt.Lényege,ha erre szeretnéd használni,akkor az ovutesztet is az első vizeletnél alkalmazd!!!Igy én minden hónapban nem csak a ciklus közepén,hanem a mensi elött már 3 nappal figyelem.


2.vlaszoló

2009. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!