Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az ha pozitiv ovu teszt...

Igaz az ha pozitiv ovu teszt előtti napon vagytok együtt nagy eséllyel lány fogan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Utolsó azt kérdezném, hogy nálad a pozi ovu teszt azt jelenti, hogy a teszt csík erősebb a kontrolnál?mert nekem csak megegyező erősségű volt:(

Gratula a kislányhoz:)Pedig tényleg én is azt hallottam, hogy peteérés előtti nagyobb eséllyel lesz lány de akkor ez nem bizti:)

2011. okt. 18. 18:01
 12/17 Tom Benko ***** válasza:
Akkor legyen szíves valaki linkelni az erről szóló írásokat.
2011. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tom ne hitetlenkedj már, senki nem mondta, hogy van 100%-os módszer, de nyugodtan fogadd el, hogy ezt hozzáértő orvosok évek óta kutatják bizonyos eredményekkel. Nem arról van szó, hogy egyértelműen be tudod magad biztosítani lányra vagy fiúra, de ez nem is erről szól. Viszont a dolognak van tudományos alapja.


[link]

2011. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A Shettles módszer miatt linkeltem.
2011. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tom Benko itt is egy link


[link]

2011. okt. 19. 20:30
 16/17 Tom Benko ***** válasza:
Nos, ez egy szebb összefoglaló. Egyedül a végével nem értek teljesen egyet.
2011. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Nincs rá garancia, de tény, hogy tovább élnek! Próbáld mellé az ajánlott zöldséget és gyümölcsöt is! Ismerősöm is így csinálta és 3 lánya van!
2012. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!