Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/1231 anonim ***** válasza:
ki a kedvenced a pankrációba?de én az amerikait nézem!!ja azt nem is mondtam 2 napja rosszul van a gyomrom alhasi szurkálódás vissza tért nem erős de érzem alig birok enni!!na ha haza jön a párom biztos elkapom!!anyu azt mondta lehet felfáztam ne rohanjunk az orvoshoz!!de nem érzem,hogy felfáztam(nem csíp)
2011. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/1231 anonim ***** válasza:

Hát én annyira nem nézem, hogy tudjam a neveket. Meg ahol most lakunk itt nincsen olyan csatorna ahol adnának ilyet.


Anyukádnak lehet igaza van, már csak azért is, mert nekem is volt ilyen és nem csípett amikor pisiltem, de laboron megnézték és fel voltam fázva. Ha lehet igyál sokat így gyorsan kiürül ha baci van.

zoknis

2011. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/1231 anonim ***** válasza:
nálunk minden hétfőn ez a program!sokszor nem örülök neki de van amikor jó nézni!jonh cena a kedvencem!na mindegy!akkor szerinted is fel vagyok fázva?de nem érzem!akkor miért van hányingerem?a gyógyszert már nem szedem!!
2011. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/1231 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos mitől lehet hányingered. Felfázva lehetsz, attól fájhat a hasad.

Ha nálunk hokinézés megy én netezek vagy rejtvényezek. Engem egyáltalán nem tud lekötni.

Most néztem meg még 16 nap az elvileges peteéréseig.

zoknis

2011. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/1231 anonim ***** válasza:
még mindig lent van a hőm 35,9!mondtam a páromnak mérje meg a hőjét,hogy jól mért-e(kíváncsi voltam jól mér-e)36,7 mért!!vicces!!a hasam csak néha szurkál ahogy régebben is írtam!ugyan úgy csak nem olyan intenzív!!rejtvényezni én is szeretek!
2011. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/1231 anonim ***** válasza:

Azért ilyet még nem nagyon hallottam, hogy ennyire lenn van a hőd. A neten nem néztél utána hátha írnak róla valami okosat? A reggeli ébredési hőd ilyen alacsony? Napközben amugy normális?

zoknis

2011. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/1231 anonim ***** válasza:
kb.azóta ilyen alacsony mióta megjött!vagyis az a pirosas barnás valamim volt!a reggeli hőm is alacsony meg a napközben is!na erre mit mondasz??még nem néztem utána mitől lehet ilyen alacsony a hőm!!szerinted??
2011. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/1231 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni. Én egyszer elkezdtem mérni a mensi elején úgy 36,2-36,3 volt. Nem volt soha olyan alacsony mint Neked.

zoknis

2011. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/1231 anonim ***** válasza:
én sem értem!lehet beteg vagyok!most is vacakol a gyomrom!hányinger meg ilyenek!fáj a fejem is!lehet ennyi az alaphőm?nem tudom!pedig soha nem szoktam beteg lenni legalább is amióta újságot hordok!most méred a hőd??
2011. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/1231 anonim ***** válasza:
a pajzsmirigy alul működés okozhat alacsony testhőt de a túl működése magas hőfokot (de ez csak menszesz után van)
2011. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!