Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/1231 anonim ***** válasza:
Nem nem mértem. Azt olvastam már másik fórumban, hogy akinek baj van a pajzsmirigyével annak is lehetnek teherbeesési gondjai. Reméljük Nálad nincsen semmi gond, bár én ha ez tartósan így marad és közben a gyomrod is rossz meg hányingered van akkor menj el orvoshoz kérdezd meg tőle mik ezek.
2011. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/1231 anonim ***** válasza:
de szerinted ez mi lehet?igaz rég voltam már orvosnál de akkor nem mondott semmit!áprilisba voltam utoljára!de csak megvizsgált semmi mást nem csinált!
2011. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/1231 anonim ***** válasza:
nem fáj a gyomrom csak arra gondoltam,hogy a gyomromról van hányingerem!és csak reggel van hányingerem amikor haza jövök és elkezdek kajálni!!
2011. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/1231 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudom.:( De a legbiztosabbat egy orvos mondhat.

most el kell mennem férjem nagyijához. Este majd jövök. Addig vigyázz magadra!:)

zoknis

2011. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/1231 anonim ***** válasza:
oké!én lehet már nem leszek mert tudod korán kelek és ki kell aludnom magam!majd holnap találkozunk!oké??
2011. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/1231 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát! Holnap beszélünk!

Orsi

2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/1231 anonim ***** válasza:

Halihó!

Mi újság van? Nettus, hogy érzed magad? Még mindig alacsony a hőd?

Nálam még mindig mikulás van, már elmúlhatna nagyon unom.

zoknis

2011. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/1231 anonim ***** válasza:
szia!nem sok minden van!a hőm vissza ment 36,4-re.ez már kb.jó hő!nem?de valószínű valahol össze szedtem valami bacit!megy a hasam(bocs,hogy így írtam)teljesen be vagyok sózva!john cena mániás lettem!sajnálom,hogy még mindig meg van!amúgy mizus még veled!!????Nettus!!
2011. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/1231 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy ilyen beteg vagy.:( Remélem mielőbb meggyógyulsz. Viszont annak, örülök, hogy visszament a hőd.:) Ez azért hír.

Nem gond ha rajongsz érte, legalább lefoglalod magad. :)

Most éppen kenyérlángost csinálok. Biztos ismered, pizzás téstának tejföl meg szalonna meg hagyma. Elég kalóriadús, de kipróbálom.

Orsi

2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/1231 anonim ***** válasza:
nem súlyos nem annyira megy a hasam csak reggel ment!kedden tudok leghamarabb kérni idő pontot de a házi orvos nem küldhet el vérvételre(teljes vérképet készíteni)??mert oda hamarabb bejutok!te mondtad foglaljam le magam!hát én azt teszem!imádom!vagyis azért mert a páromra emlékeztet csak ezt halkan súgom meg neked (mert ő nem tudja)írj!!ja én rakott krumplit csinálok az lesz az ebéd!!
2011. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!