Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/1231 anonim ***** válasza:

Velem semmi nincsen, már várom, hogy elmúljon a mensi.:) Ha vettél tesztet akkor ha kibírod holnap reggel csináld meg. Ha nem bírod ki, mert én sem bírnám akkor csináld meg. MEnnyire van lenn a hőd? Én nem tudtam mérni, mert hajnalban mindig fel kellett kelnem pisilni, így az bezavarhat a mérésbe, ezért nem is mértem. No meg el is felejtettem.

zoknis

2011. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/1231 anonim ***** válasza:
kis elefánt!vicc volt!kell egy kis poén!!nem tudom jól mér -e a hőmérőm!szombaton 36,4,hétfőn 36,4,kedden 35,8 ma 36,4!szerinted?na most mi van?nem értem!ezért nem vagyok biztos magamba!!nettus!!
2011. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/1231 anonim ***** válasza:

Nem értem mi volt vicc.:)Mit jelent a kis elefánt?

No ezt én sem értem, de a babatervezok.neten sok sok görbe fel van téve és ha valamit nem értesz ezzel kapcsolatban válaszolnak is.

zoknis

2011. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/1231 anonim ***** válasza:
bocsi!arra értettem,hogy elfelejtetted megmérni a hődet!de csak viccnek szántam "olyan vagy mint a kis elefánt"ne vedd komolyan!csak úgy el vagyok kenődve és egy kis viccet akartam hozni ebbe a nagy várakozásba!még egyszer bocs!remélem nem haragudtál meg!!nettus!!
2011. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/1231 anonim ***** válasza:
itt vagy még!!nem akartalak megbántani!szerintem te félre értettél engem!ne haragudj!
2011. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/1231 anonim ***** válasza:
akkor már nem is tárgyalsz velem?na jó akkor nem is írok ide többet!bocs mindenért!!Nettus!!
2011. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/1231 anonim ***** válasza:

Nem haragszom!:) Csak nem értettem, mert ezt még nem hallottam. Egyébként elmagyarázhatnád.:) Nem voltam itthon, egész délután most vagyok csak gép előtt.

Amúgy miért vagy elkenődve?:( Ne legyél nekem is rossz kedvem van, de próbálok nem gondolni rá, inkább arra, hogy most újra lehet próbálkozni.


zoknis

2011. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/1231 anonim ***** válasza:
sziasztok!!zoknis!!mit magyarázzak el?nem értem!!az elefántot?arra értettem,hogy elfelejtetted megmérni a hődet!na de mindegy!ma reggel felugrottam az ágyról mert arra ébredtem,hogy le fog merülni a telefonom és nem akartam,hogy kikapcsoljon na és én sem mértem meg a hőm!na én is kis elefánt vagyok!!nettus!!amúgy mizus veled??
2011. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/1231 anonim ***** válasza:

Még mindig mensizek.:( Elég lassan múlik sajnos. Eszembe jutott, hogy lehetnek lelki okai annak, hogy nem sikerül teherbeesni. Lehet félek a felelősségtől vagy a szüléstől. Amíg ezeken nem leszek túl vajon nem lesz gyerekem?:(

zoknis

2011. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/1231 anonim ***** válasza:
szia!szerintem mindenki így érez ahogy te!én is így érzek!nem vagyok biztos abba,hogy felkészültem az anyaságra DE szerintem ha terhes leszel ez az összes gondolat kétely el fog oszlani és nem erre fogsz gondolni!azt a szülésre is értem!egy tízen éves szerinted mennyire van felkészülve erre az egészre?!!semennyire!!szerintem!!érted??ne izgulj ezen!!nyugi!!Nettus!!
2011. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!