Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1231 anonim ***** válasza:
sziasztok!mizus veletek csajok!!köszönöm,hogy írtatok!én már teljesen el vagyok kenődve!tegnap amikor haza jöttem látom a bugyimon barnás lett!de tegnap egész nap semmi ma megint ugyan úgy van!már vasárnap óta így megy!!én már tényleg hormon zavarra gondolok!teljesen be vagyok parázva,hogy valami komolyabb bajom van!a hányinger reggeli órákba van délután semmi bajom sincs!az orvoshoz majd elmegyek de úgy sem fog csinálni semmit!Nettus!!
2011. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1231 A kérdező kommentje:

Nettus, miért is nem csinálsz egy tesztet?


Zoknis, lehet, hogy a clostitól vérzel ennyire? Most egyébként nekem is elég intenzív volt. A gynex cseppet ismered? Nem próbáltad még?

2011. okt. 19. 08:26
 33/1231 anonim ***** válasza:
szia!barnarizs!neked meg van még?mikorra várod pé?azért nem csináltam még tesztet mert félek a csalódástól!!érdemes egyáltalán tesztet csinálnom?nem felesleges pénz kidobás?nem a pénzről van szó csak megint megcsinálom a tesztet és negatív lesz(lehet)van értelme?én a pé-m nov.1 re várom!a hőm is lent van a béka fenekén 36,4!ezért sem merem megcsinálni!!érted mit akarok kinyögni??Nettus??
2011. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1231 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nettus ez lehet hormonzavar, vagy bármi más. Orvoshoz pedig menj el mindenképpen, ha úgy érzed nem kezel helyesen menj másikhoz, de ezt nézetesd meg. Ja és képzeld nekem nov. 2-re írta az ovulációt. Neked ugye elvileg elsején van.

Barnarizs én is a gyógyszerre gondoltam, mert már nem is emlékszem mikor voltam ennyire rosszul, de már jobban vagyok.:) Az a csepp az micsoda, mert olvastam róla már, de nem néztem utána.

Lányok ha ebben a hónapban szedtem ugye a clostit, akkor ez a vérzés még a closti hatása. Mivelhogy az orvos azt mondta akkor csináljunk hormonvizsgálatot ha a bogyo már nem használ, de az csak a következő mensinél lesz, mert most már nem szedem.


zoknis

2011. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1231 anonim ***** válasza:
én személy szerint a gyógyszerrel kapcsolatba nem tudok mit mondani mert én nem tartok még ott,hogy szedjek ilyet!igen nov 1-jén van elvileg a pé-m!nem hiszem,hogy terhes lennék mert a hőmből kiindulva is.lent van a béka fenekén!az,hogy ilyen hülyén jött meg az utalhat hormonzavarra vagy mire utal?nem vagyok ideges tehát az nem okozhatja inkább nyugodt vagyok!!csak megijedtem,hogy lehet komoly bajom van!Nettus!!ja az orvoshoz csak jövő héten kedden tudok idő pontot kérni mert akkor rendel.vagy ha nem rendel akkor is kérhetek idő pontot az aszisztens nőtől?
2011. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/1231 anonim ***** válasza:
bocs fárasztó vagyok!sajnos tudom!így egyelőre szerintem nem foglalkozok magammal.legalább is csak ti miattatok jövők ide!!nettus!!
2011. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1231 anonim ***** válasza:
ha délutáni vizeletből kimutatna már valamit a teszt ha ma megcsinálnám??hülye vagyok teljesen!!nekem még sosem volt ilyen hülyén meg!bocs a hülye kérdésekért!ne haragudjatok!!
2011. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/1231 anonim ***** válasza:
még az jutott az eszembe,hogy nem eshet egybe a beágyazódással?lehet hülye kérdés de mi szep.30-án és okt.2-án voltunk együtt!mert ez nekem nagyon fura ez az egész!nem mintha annyira kapaszkodnék minden fű szálba "hátha terhes vagyok"de ez most eszembe jutott!!elég volt!most már abba hagyom mert ti is meg fogtok örülni tőlem!bocsi mindenért ne haragudjatok rám!!nettus!!
2011. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/1231 anonim ***** válasza:

Senki nem haragszik Rád. Ezt azonnal felejtsd el. Picit nyugodj meg, és mindenképp telefonálj be az orvoshoz és kérj időpontot, mert azt bármikor lehet. Ne gondolj arra, hogy komoly bajod van ezt is felejtsd el. Nekem volt már olyan is, hogy majd három hétig menstruáltam van hogy véreztem van hogy barnáztam, aztán elmentem orvoshoz és kiderült semmi bajom. Csak mivel akkor elég stresszes volt az életem az okozta.

A teszt ha már terhes lennél kimutatná, de abban is igazad lehet, hogy lenn van a hőd.

zoknis

2011. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1231 anonim ***** válasza:
na újra itt vagyok!csak fel kellet mennem a városba!vettem tesztet!de csak 25-ös érzékenységűt vettem!ez a hülye hőmérő mindig ugyan annyit mutat már 3 napja!lehet ennyire egyenletes a hőm?nettus!veled mi a helyzet??
2011. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!