Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz mostanában valakinek...

Lesz mostanában valakinek inszeminációja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nekem okt.14-én volt a hatodik. Szóval ma vagyok a 8. napon. Tegnap volt egy kis barnázás. Hátha ez jót jelent!
2011. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szerintem mindenképpen jó jel a barnázás a 7. napon! Nekem az 5. és 6. napon erös görcseim voltak, de azóta nincs. Kisfiamnál se volt barnázás.

Szurkolok mindenkinek!

Ha valaki tud eredményt, esetleg már elöbb tesztelt, kérem ossza meg!

2011. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Én a 6. inszemes vagyok. Sajnos nem sikerült. A 7.naptól barnáztam majdnem minden nap pár cseppet. Sejtettem, hogy ebből nem lesz baba, nem is lepődtem meg.
2011. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

:( :( :( Annyira sajnálom! :( Most hogyan tovább? Lesz még inszem? Vagy már lombik?

Én ma kezdtem a clostit, 4-én kell mennem ultrahangra, szóval még sok van hátra.

2011. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz, nekem se sikerült, a 4. volt :(

Most kihagyunk 1-2 hónapot, lehet lapa lesz, aztán még egy, ha az sem sikerül, lombik.

2011. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( :( szolgálhatna már valaki jó hírrel is... :( :(
2011. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok !


Én írtam, hogy még nem tudom mikor lesz az inszem, mert késett 6 napot.Szóval szerdán meg csütörtökön csinálták az inszemet, a 3.-at.Azt mondza a doki, hohy minden optimális, úgyhogy most sikerülnie kell.Ez nagyon nagy erőt adott.Nekem az egyiket a dokim, a másnapit egy prof csinálta, mert konfrernciára kellett mennie.A 2.napi már kicsit kellemtlenebb volt, mivel a méhszájam már érzékenyebb volt.Én is Duphastonz szedek 3x1-et és 3 dobozzal írt fel.Nekem egy kis barna szín van a nyákomban, ilyen volt a rákszűrés után is, úgyhogy szerintem csak azért van, mert megpiszkáltak.Nektek is van hasonló esetleg?Drukkolok mindenkinek, hogy sikerüljön!!!

2011. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
sziasztok! 10:03-as vagyok.nekem nem sikerült :( le vagyok törve... nem tudom van e értelme még inszemre menni?többieknek kitartás.sok sikert!
2011. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Te is jól tudod, van-e értelme újra menni inszemre. Igen, van értelme. Mi ugyanabban a cipőben járunk, tudom, mit érzel. De fel kell állni a pofon után és újra menni. Nekem mindig az a cél lebeg a szemem elött, hogy majd a karomban tarthatom a pici babámat, csak ennek még idö kell.

Mi most kihagyunk 1-2 hónapot, ezt is azzal töltöm, hogy a testemet készítem fel a várandósságra. Diétázom, mozgok, pozitívan gondolkozok, hátha a segít a fogantatásban. Iszom a cickafarkteát, ártani nem fog.

Az a pár nap a legrosszabb, mikor kiderül, nem sikerült, de fel kell állnunk, mert ha feladjuk a harcot, lehet soha nem lesz babánk. Természetesen van olyan, akinek pont azért sikerül a baba, mert lemond róla, átrendezi az életét és egyszercsak bekopogtat. Én 25 vagyok, pcom van, van egy kisfiam, de nem jön a kistesó. Amugy minden rendben odabent, ugy tudom. Ha nem lenne meg az egyik petevezetékem, van mindkettö, akkor jobban kétségbe lennék esve és tudnám, hogy lombik nélkül soha nem lenne babám. Mindenki tudja, mi a diagnózis, miért nem lehet babája. Elöbb, vagy utóbb, de SIKERÜLNI FOG!

Kitartás!

2011. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

SZiasztok!


Nekem a 3. inszemem volt és úgy néz ki nekem se sikerült, bár még nem jött meg, de tegnap már barnáztam és ma nega a teszem.Pedig voltak a 6. naptól görcseim is meg minden.Hát ez van.Még lesz 1 inszem, aztán lombik.Fel a fejjel lányok, egyszer majdcsak sikerül.

2011. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!