Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz mostanában valakinek...

Lesz mostanában valakinek inszeminációja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem novemberben lesz a 3. inszemem, pontosan hogy mikor, azt nem tudom, mert a peteérésem elcsúszott 7 napot, úgyhogy már 6 napja késik a menzim.Drukkolok mindenkinek !!!

2011. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Nekünk ez lesz az első, de nálunk olyan probléma van, hogy a férjem eredményei nagyon rosszak. Minden értéke negyede annak, aminek minimum lenni kéne. Nálam minden ok. Azt mondták nekünk, hogy a férjem értékei alapján jogosultak vagyunk egyből a lombikot kérni, de azért 2 inszemet javasolt, hátha mégis összejönne. Szóval én kicsit félek, hogy nem fog sikerülni. Nem is tudom melyik a "jobbik" eset ilyen helyzetben. Mert ha meg nálam minden okés, akkor talán nagyobb eséllyel ágyazódik be, viszont ugye nem biztos hogy eljutnak a megtermékenyülésig. Nehéz helyzet... :(

Remélem örülhetünk majd egymás boldogságának :) :)

2011. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nekünk már a második volt. A féejemmel nincs baj, velem van, de nálam se túl nagy, mert már van egy kisfiunk. És nekünk se sikerült elsöre. Ne számíts rá, mert nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy sikerül, ha ennyire rosszak a férjed eredményei. Feküdt mellettem a kórházban egy asszony, akinek 3szor kellett mennie, a protokoll miatt. Én a helyedben a lombikot választootam volna, mert ottis ugyanugy hormonokat kapsz, de így szinte felesleges pénzkidobás az inszem, meg az a rengeteg idegeskedés. Ha nekem felajánlották volna a lombikot, elfogadtam volna. A lombiknál tényleg csak azon múlik a dolog, hogy megtapad-e vagy sem.

Nem akartalak ezzel bántani, csak tudom, milyen rossz érzés ezt az egészet végigcsinálni.

Valaki írta, hogy Ő is kapott Duphastont inszem után. Meddig kellett szedned? Csak a negatív teszt után hagytad abba a szedését?

2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Tudom, nem is fűzök hozzá nagy reményeket. Annyira mondták ott, hogy próbáljuk meg, hogy azért egyeztünk bele. Ha a 2. inszem sem sikerül, akkor lombik lesz. Így egyeztünk meg, ezt is ők javasolták. Remélem azért örülhetünk majd a pozitív tesztnek mindannyian.
2011. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Ma de voltam és nekem is Duphasont írt fel a doki :)

Amúgy nálam minden rendben, a férjemnél egy kicsit kevesebb a szám, ma azt mondták, hogy 8 milló megtisztítottal csinálták, ez szerintetek elég?

2011. okt. 21. 17:22
 16/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!

Sajna én nem tudom, mennyi volt a férjem mintája, de ugy hallottam, min 5 millió kell, hogy megcsinálják, mert az alatt nincs értelme.

Kérdésem, hogy mennyi Duphastont kaptál? Meddig elég? Mit mondott neked erröl a doki?

2011. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Én írtam,hogy kaptam inszem után Duphastont.15-25 napig kellett szednem 2x1-et.
2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
3 dobozzal kaptam 2x2 kell szednem és két hét múlva kell itthon tesztelni és telefonálni és akkor megmondják, hogy hogyan tovább :) kaptam valami has szurit is az inszem után
2011. okt. 21. 19:14
 19/37 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat!

A második inszemet nem a saját dokim csinálta, mert pont aznap volt valami konferencia Gyulán:( De egy prof csinálta, aki felírt Duphastont, viszont csak 1 dobozzal, h szedjem 2szer 1et naponta. Hétfön megyek a dokimhoz, mert keveselltem 1 dobozzal. A dokim nem is tudja, h szedem a Duphastont.

Kinek mikor nem kell megjönni?

2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
nov 3 vagy 4 a nem várt napja :)
2011. okt. 21. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!