Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehet terhes ennyitől?

Ugye nem lehet terhes ennyitől?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, felelőtlenség meg hogy lehetek ilyen hülye 24 évesen, de aggódok és szeretném, ha valaki megnyugtatna. Mindenféle hülye választ mellőzetek, légyszi.

Tehát: barátnőmmel pár napja voltunk együtt, közösülés előtt azonban hozzáért (természetesen meztelenül) a nemiszervével az enyémhez.

Előváladék lehetett a maximum, az orgazmustól igen-igen messze voltunk. Be nem mentem, csak kívülről értem hozzá.

Ugye ennyitől nem lehet terhes? Csak mert pár napja szarul van (megfázásszerű tünetek). Jövő héten kell megjönnie.


2011. okt. 26. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kicsi az esély rá, hogy ennyitől teherbe essen.
2011. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen korán nincsenek tünetek,max. az elmaradt mensi körül kezdődhet...
2011. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, ez megnyugtatott, köszi szépen :) Amúgy nem aggódtam volna, de a tünetei picit idegesítettek. Szeretnénk majd gyereket, de csak az esküvő után. Az pedig jövő nyáron lesz... :)
2011. okt. 26. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én kicsi szívem nemrég szólt, hogy ő amúgy már 2-3 hete szarul van... Hát majdnem felsírtam :D
2011. okt. 26. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

:)))

Jobbulást kívánok Neki, Te meg nyugodj meg! :)

2011. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!