Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel pozitív volt a terhessé...

Reggel pozitív volt a terhességi teszt 5 nap késés után, egy órára rá megjött, és azóta minden olyan, mint egy átlag menstruáció. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
kb 3 napot késett, csináltam tesztet, ami az előírt 3 perc után negatív volt, majd kb 15 percre rá már pozitív. Ma reggel is csináltam, 2 perc után pozitív lett, kicsit halványabban, de egyértelműen. És egy órára rá már megjött. Nem értem mi ez most. Járt más is így?
2011. nov. 1. 20:19
1 2 3
 21/23 pamacs1555 válasza:
Sziasztok azota is van ma reggel masfajta tesztel teszteltem cleabural es az is pozitív... Ha elment volna mar reg erosodnie kelene a verzesnek... De ugyan ugy picit van.
2019. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2021. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Megjött neki, és elmúlt.
2022. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!