Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel pozitív volt a terhessé...

Reggel pozitív volt a terhességi teszt 5 nap késés után, egy órára rá megjött, és azóta minden olyan, mint egy átlag menstruáció. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
kb 3 napot késett, csináltam tesztet, ami az előírt 3 perc után negatív volt, majd kb 15 percre rá már pozitív. Ma reggel is csináltam, 2 perc után pozitív lett, kicsit halványabban, de egyértelműen. És egy órára rá már megjött. Nem értem mi ez most. Járt más is így?
2011. nov. 1. 20:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
állítólag ezeknek a boltban kapható tesztizéknek jelentős része nem működik...
2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
terhesség esetén a mensi nem a szokásos mensi. kevesebb mennyiségre, és inkább barnás színű
2011. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ha elmúlik, csinálok még egy tesztet...
2011. nov. 1. 22:16
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet holnap, ha negatív lesz, vagy halványabb lesz a csík mint a mai, akkor valószínűleg korai vetélés volt, ha pozitív akkor menj orvoshoz, és mond, hogy terhes vagy és vérzel. Lehet hogy hormonpótlást kell kapnod.
2011. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes vagy.
2011. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Én, mondjuk azért elmennék dokihoz a helyedben.

A vérzés utalhat arra is, hogy spontán elvetéltél (remélem nem így van! én már átestem ezen). Ilyenkor egyébként sem feltétlenül kell, hogy görcsökkel járjon meg, hogy nagyon erős legyen, ha nagyon "fiatal" terhes vagy. Nekem sem volt...

A bolti tesztek ált. ugyan olyan megbízhatóak,mint a gyógyszertáriak. Szóval nem hinném, hogy a teszt volt a rossz.

2011. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Elmúlt a vérzésed?
2011. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, ugyanúgy menstruálok. Az az érzésem, hogy ez spontán vetélés volt. De ha vége elmegyek dokihoz.

Köszönöm a válaszokat!!!

2011. nov. 2. 20:49
 19/23 anonim ***** válasza:
vegül mi lett veled?
2012. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 pamacs1555 válasza:
Nekem is ez van most ket pozi teszt utan egy minimalissal halvanyabb lett majd megjott vagyis nagyon pici van minimális 5.napja es nem. Tudom. Miert lehet?
2019. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!