Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mikor mehetünk a meddőségibe?

Így mikor mehetünk a meddőségibe?

Figyelt kérdés
2008-ba már voltunk és csináltak inszeminációt is ami nem sikerült ,mert utóbb kiderült ,hogy volt egy miómám és ezért lett sikertelen a beavatkozás! Ezt eltávolították ,már megvolt a következő időpontunk a meddőségibe de spontán 1 petefészekkel a sok hormonnak köszönhetően terhes lettem így nem mentünk tovább ! Most szeretnénk testvért és Clostylbegytet szedek de ez már a 3. hónap lesz és egyáltalán nem biztos ,hogy sikerül a baba ! Az orvosom azt mondta ,hogy még szedhetem pár hónapot ! Én dönthetek arról ,hogy mikor szeretnék "inkább " a meddőségibe menni ??
2011. nov. 5. 14:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !
2011. nov. 9. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!