Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első clostis hónapom és...

Az első clostis hónapom és azzal növelhetem az esélyemet hogy ne vékonyodjon el a nyálkahártyám ha a peteéréstől palást fű teát iszok?

Figyelt kérdés
Csak mert az orvos azt mondta hogy majd ha nem jön össze 3 hónap múlva akkor menjek vissza!Mert a vizsgálatok alatt semmi rosszat nem talált azt mondta tökéletesebb nem is lehetne !Akkor nincs okom aggódni?Én mégis úgy parázok:(
2009. máj. 8. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most vagyok az első clostis hónapomnál. Elkezdtem inni a palástfűteát a ciklus közepétől. Mikor a 13-ik napon megvizsgált a doki, rákérdeztem, hogy nem kellene duphastont szedni, mert elvékonyítja a closti a nyálkahártyát, de azt mondta, hogy most még nem. Na gondoltam, hogy akkor természetes módon azért ráerősítek. :) Nekem egyébként vissza kell mennem, ha megjön a mensim rögtön.
2009. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez engem annyira zavar hogy engem nem néz közben:S

de nem akarom állandóan zaklatni:(

2009. máj. 8. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem nem ártana, ha követné, mert maradhat vissza ciszta is. Éppen ezért szokták a dokik követni. Én nem értem a dokik olyan könnyen veszik néha. Ők ráérnek. :( Azt is én mondtam a dokinak, hogy irjon már fel clostit. 1 éve volt vetélésem, azóta nem sikerül teherbeesnem. :( Többször vizsgált, de nem volt peteérésem, szóval nem értem mire várt!

Te pedig lehet jobban tennéd, ha keresnél másik dokit, mert véleményem szerint ez nem lesz igy jó.

2009. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Őt most találtam!Mert az előző pl úgy kezdte hogy magának nem biztos hogy lehet gyereke:(Egyetlen egy vizsgálat alapján :(

NA szerinted...:(pfff olyan jó volt


A mostani dokimat meg itt elég sokan ajánlották úgy döntöttem hogy ő lesz az!

Amúgy alapos mert nem zavar le 2 perc alatt akármi kérdésem van türelmesen válaszol:)

csak ez a closti idegesít de beszélni fogok én vele és ha nem fog neki tetszeni hogy ilyen aggódó vagyok akkor lehet hogy tényleg igazad van:)

2009. máj. 8. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az első clostis hónapom. És én is palástfüvet iszom minden nap reggel egy jó nagy bögrével. Szombaton nem kéne megjönnie.
2009. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon szorítok :))
2009. máj. 8. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ittam Closti mellett a palástfüvet. 19 hetes vagyok!

Sok sikert Nektek is!!!!!

2009. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem az első clostis hónapban sikerült a baba (ennek nagyon örültünk), de vetélés lett a vége. Illetve kiderült, hogy a clostitól lett egy cisztám is! Nem volt uh-s nyomon követés! Szerintem nyugodtan menj és csináltass uh-t!

Egyébként én is ittam a palástfű teát, sajnos még sem segített!

Remélem, Te szerencsésebb leszel! Nagyon szorítok Neked!

2009. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és a második válaszoló. Akkor probálj meg először beszélni vele, ha megbizol benne és tényleg figyelmes, akkor kérdezz rá, hogy Te azt olvastad, hogy nyomon kellene követni a peteérést, és neki mi erről a véleménye. Gratulálok a kismamának!!! Remélem nem sokára mi is ezt írhatjuk!! Igaz?? :)
2009. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdezek, de mi a baj amiért Clostit írt fel?
2009. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!