Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/351 anonim ***** válasza:

sziasztok!!nem nagyon élem bele magam semmibe!!már nem is nagyon reménykedek!!az előző hónapba szépen felment a hőm legmagasabb hőm 36,8 volt meg 36,7!de itt van az előző hőgörbém!!

[link]

netti!!

2011. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/351 Szundika20 ***** válasza:
Szia kérdező! Én 17.-re Nem várom...de nem érzem úgy mint ha sikerült volna pedig 2 naponta együtt voltunk... sőt amikor ov.volt akkor mindennap....amúgy ti is hallottátok hogy nem lehet forró vízbe fürdeni megy ilyenek?..És akkor forrót se lehet enni? Érti ezt valaki?
2011. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/351 anonim ***** válasza:
én nem is tudom mit higgyek!!arra értem,hogy talán most ebbe a ciklusba többet tettünk értem mint bár mikor!!és nem akarom elhinni,hogy most se sikerült!!bár még nem biztos!!tudom nincs garancia arra ,hogy a több együttlét majd használ!!nem szabad feladni!!tényleg én is sokszor feladom és elbizonytalanodok de nem gondoltam volna soha,hogy nekem a ciklus végén lehet pé-m!!bár ebbe tényleg nem vagyok biztos!!25.ciklus napon volt ovu fájdalmam!!így egy pirinyot reménykedek és sikerrel jártunk!!biztos közép időbe van volt a pé-d??utlsó!!neked írom!!bocs elfelejtettem a neved!!netti
2011. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/351 anonim ***** válasza:
szundika20:igen hallottam olyat,hogy nem szabad forró vízbe fürödni!!én sajnos múlt ciklusba beleültem mert muszáj volt de nagyon megbántam!!nem tudok róla,hogy terhes lehettem volna de fő a óvatosság!!nem hiszem,hogy terhes lettem volna bár a menszim rövid volt és más milyen is volt!!netti
2011. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/351 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várom, de a múlt hónapban megszivatott, mert 2 napot késett...aztán mégis megjött, pedig nekem mindig pontos szokott lenni :(.

Szóval ha késik, akkor is csak hét vége fele csinálok tesztet.

Igaz, hogy a forró víz nem jó, de én kis és nagyterhesen is beleültem a melegvízbe, igaz nem égetően forróba és mégis van 2 egészséges kislányom és mindkettőt túlhordtam.

Érdemes az intelmeket megfogadni, de csak ésszerű határokon belül, mert tudom, már csak tüsszent az ember és azt hisszük ártunk a babának. Ez azért nem így van!

Csak lazán csajok :)!

Jó nektek, hogy 2 napont együtt tudtatok lenni, az én férjem 300 km-re van :( és csak jövő héten jön haza hétvégére azaz karácsonyra.

Annyira kíváncsi vagyok hogy alakulak a dolgok :):).

Zsó te hogy vagy? Pihengetsz? Volt azóta vérzés??

(Nikovan)

2011. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/351 anonim ***** válasza:
nikovan:én akkor ne szóljak semmit legalább még 1 hetet várnom kell!!bár nem tudom biztosra!!főleg ha nem lesz türelmem kivárni!!olyan furcsa dolgok történnek!!hányinger,fáradság,szédülés,gyengeség,szag érzékenység!!és ez mind fel váltva!!ma vagyok 30.ciklus napon!!de még várok a tesztel!!netti!!
2011. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/351 A kérdező kommentje:

Köszi jól vagyok, pihengeteg, kímélem magam, nem volt vérzés csak barnázgatok, de az is egyre kevesebb. Már alig várom a csütörtököt, nem is tudom mit gondoljak...meg van még a babám, vagy lehet már nincs is velem, nődögél, fejlődik, múlik a hematoma...??? Ilyenek járnak a fejembe, de fizikailag jól vagyok, semmi fájdalmam nincs!

Izgulok értetek! :)

2011. dec. 12. 13:22
 98/351 anonim ***** válasza:

Netti nyugi!

A tünetek terhesség jelei is lehetnek, nekem az első lányommal volt olyan a szaglásom mint a vadászkopónak :), de az érem másik oldala, hogy hajlamos az ember ilyen dolgokat produkálni, ha nagyon izgatott. Szóval nyugi!

Amúgy ilyen pici terhességet én meg sem éreztem, semmi jele nem volt, hogy terhes vagyok és a barátnőmnek pont mondtam is ezt és ő is ugyan ezt mondta, pedig neki is 2 gyereke van.

Én is tök izgatott vagyok, de lazítani kell. :)

Zsó! Tuti ott van a baba, ezen ne aggódj. A barátnőm azt mondta mikor neki a hematóma megvolt, hogy azt mondta neki a doki, hogy ha darabos a vérzés akkor vetélés egyébként nem. Szóval nyugi, a baba megvan még és pihenj sokat, hogy szép nagyra nőjjön :).

Ááá de jó neked, hogy júliusba szülsz én is akkor akartam :):)...

Szundika közbe te hova tüntél??!

(Nikovan)

2011. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/351 Szundika20 ***** válasza:
Én dolgozok és nem tudok itt ülni egész nap... igen akárhol számoltam az ov.-omat mindegyik ugyan azt a 2 napot írta ki..fő napoknak...
2011. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/351 Szundika20 ***** válasza:
Amúgy akkor lehet meleg vízbe fürdeni csak határokon belül...leeht h msot butaságot kérdezek de akk a meleg ajának nicns hatása ugye? hamár a melegről beszélünk....meg egyéb dolgok....
2011. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!