Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/351 anonim ***** válasza:

Tyű Netti! ezen tényleg nem lehet elmenni. Azt hittem hónaljba méred, akkor láttam ilyet.

Mióta próbálkoztok?

Szunkdika! Jól teszed, ha mindent ugyan úgy csinálsz, mert ebbe tényleg meg lehet őrülni. Inkább a csalódottság a gáz, hogy már mindenre ráfogjuk mi/ti, hogy na már biztos ez az, aztán mégsem.

Én emlékszem nekem semmi tünetem nem volt, aztán eszembe jutot, hogy na már 2-3... több napja meg kellett volna jönnie és akkor teszteltem...

Amúgy tudom, hogy nehéz elvonatkoztatni :S, de muszáj.

(Nikovan)

2011. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/351 anonim ***** válasza:
igazad van!!csak elég nehéz nem rá stresszelni!!bárki bár mit mond!!még ha próbálsz nyugodt maradni az sem garantál semmit!!én így jártam múlt hónapba!!próbáltam nyugodt maradni és még sem sikerült!!ennyi!!netti
2011. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/351 anonim ***** válasza:
100%-an két hónapja!!vagyis ezzel a hónappal együtt!!tudom ez még nem vészes de tényleg nagyon gáz ha át kell élni az a bizonyos csalódást!!és nem biztos,hogy mindenki könnyedén teszi túl rajta magát!!én sajnos ilyen vagyok és múlt hónapba síró görcsöt kaptam amikor megjött!!élni se volt kedvem!!és ez nem túlzás bár most felkészültem,hogy meg fog jönni!!netti!!
2011. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/351 anonim ***** válasza:
huu csajok nem beszólni akartam de nincs igazam??nincs olyan,hogy ne idegeskedj ne stresszel mert aki akar gyereket úgy is minden hónapba erre gondol!!bocsi!!netti
2011. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/351 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van és azért átérzem a helyzetet, bár ennyire én nem vagyok érzékeny.

Nekünk van már 2 gyerekünk és a 2.-nál mikor elhatároztuk, hogy jöjjön a tesó akkor rosszul esett, mikor az 1,2,3 sikertelen hónap bekövetkezett. Aztán mondták, hoyg nem szoptatok véletlen még? Akkor a nagyobbat leszoktattam a szopiról, (mondjuk ideje is volt) és azonnal jött is a tesó, de addigra eljutottam egy olyan szintre, hogy nem érdekel az egész.

Próbáld meg elhesegetni a gondolataid, csinálj valami olyasmit ami leköt és nem agyalsz.

Azt nem tudom írtam e hogy nekünk is ez a 2. hónap, csak apa vidéken melózik mostmár szóval... értitek. :S

(Nikovan)

2011. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/351 anonim ***** válasza:
csak azt se tudom mikorra ne várjam!!értitek??akkor ezek szerint nem is volt pé-m??meddig várjak??netti!!
2011. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/351 anonim ***** válasza:

Előző hónapokban hány naposak voltak a ciklusaid?

Szerintem átlagolj és + - 2-3 nap.

Ne idegesked és ne tesztelj azonnal, úgyis ráérsz a pozitív teszt után menni dokihoz, hogy olyan 6-7 hetes legyél hogy már lássátok ahogy a kis szivecske pulzál.

A fő ne idegeskedj!

(Nikovan)

2011. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/351 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!!

na ez érdekes mert mára behúzta a pé-met!!és tényleg akkor volt!!mai hőm 36,8 volt igaz nem 3:40-kor mértem hanem 11:30-kor ha holnap is magas lesz akkor reménykedni fogok!!átlagosan 32 naposak a ciklusaim de szerintem most hosszabb lesz a ciklusom ha tényleg a 25-dik napon volt a pé-m!!itt a hőgörbém!!szerintetek??most mi van??vagy ne is reménykedjek??

[link]

netti!!

2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/351 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy neked ciklus előtt van a pé-d? Nézd meg az előző hónapban is a menstruáció előtt ment fel a hőd.

Szerintem ne éld bele magad semmibe, legalább így nem ér csalódás, de még minden lehetséges.

A hőmérőzésnek pont az a lényege, hogy mindig ugyan abban az időpontban mérsz, mert csak így pontos.

Én ebbe tök belefáradtam + jó pár óra múlva jutott eszembe hogy na ja reggel nem mértem...

(Nikovan)

2011. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/351 A kérdező kommentje:

Szerintem se méregess, kétnaponta együtt kell lenni és akkor tuti elkapjátok a pé-t akármikor is van!


Nikovan, Szundika mikorra is nem várjátok, szorítok nagyon!!!!!:)

2011. dec. 11. 22:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!