Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/351 anonim ***** válasza:

bocs,hogy ide írok!!és közbe szólok!!

kedves kérdező!!

pont nekem is ezek a tüneteim vannak mint neked!!vagyis amit leírtál a kérdésbe!!elvileg 5 nap múlva nem várom!!de most nem tudom eldönteni,hogy késői pé-m volt (volt a napokba)vagy ez más miatt van!!segítsetek!!teljesen összezavarodtam!!ja csak én nem hánytam még csak émelygek reggel(ébredés után)

2011. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/351 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nikovan! :)

Próbálok pozitív lenni!

Nekem sajna felette van, és ugyanakkora, mint az embrió. Ha jövőhétre úgy nő az embrió, ahogy kell, akkor túlnövi és "no para"! Most ezen vagyunk, simizem, hogy növekedjen és küldje a francba azt a hematomát onnan, az az Ő helye!!! :)


Kedves utolsó! Esélyes a baba, bár nálam kiderült, hogy a hányás csak az idegességtől volt a többi tünet pedig a peteéréstől, mert akkor volt, másfél-1 héttel a mensi előtt, szóval nálam nem babát jelzett, hanem a termékeny napjaimat. Ráadásul a fog. gátlót is előtte hagytam abba, szóval annak abbahagyása is okozhatta ezeket a hormonváltozás miatt!

2011. dec. 9. 15:57
 73/351 A kérdező kommentje:
Ja, és nem dolgozom, itthon vagyok táppénzen.
2011. dec. 9. 15:58
 74/351 anonim ***** válasza:
köszönöm kedves kérdező,hogy válaszoltál!!ja és gratula!!és ne izgulj biztos minden rendbe lesz és boldog baba várást!!
2011. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/351 anonim ***** válasza:

Na ha táppénzen vagy akkor remek alkalom a pihenésre :). Használd ki, mert ha a picur megszületik akkor már nem lesz pihenés :). Ma a gyerekeket anyunál hagytam és vasárnap megyek értük, végre hallom a gondolataim :):):), ők meg biztos szednek pár nyugtató pirulát :).

Sajnos amúgy a vizsgaidőszak miatt kellett őket ott hagyni, hogy tudjak készülni, egyébként nincs ennyire jó dolgom.

Szóval az nem túl jó, ha felette van, de az jusson eszedbe amit a doki mondott, hogy fejlődik, szóval nincs baj, meg fogadd meg az én tanácsom is, hogy pihenj! :)


Kedves "közbeszóló"!

Mikorra nem várod?? Én keddre nem várom, de ha késik tuti nem csinálok másnap tesztet, mert az előző hónapban így jártam negatív lett és 2 nap után meg is jött. :(

(Nikovan)

2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/351 anonim ***** válasza:
Nikovan:elvileg csütörtökre nem várom a ciklus.hu szerint!!de nem tudom mi van!!egyszerűen nem tudok eligazodni a hőgörbémen!!két napig lent volt a hőm 36,3 volt(24,25 ciklus napon)aztán két napig 36,6 volt most ma pedig vissza ment 36,4-re!!arra gondoltam amikor lement a hőm annyira akkor volt pé-m!!de már nem tudom!!ma vagyok a 28. ciklusnapon és átlagosan 32 napos a ciklusom!!netti!!
2011. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/351 anonim ***** válasza:

Szia Netti!

Én is néztem ezt a ciklus.hu oldalt, de az ember ha elkezd méricskéli, csak megőrjíti magát. Így én letettem erről.

Hol méred a hőd, mert úgy tudom, hogy szájba vagy hüvelybe érdemes (bár szerintem a 2. megoldás elég morbid). Én a szájjal próbálkoztam az előző hónapba, akkor félidőnél fel is ment 37 fokra a hőm és fent is maradt míg megjött.

Sajnos az előző hónapban férjem kirúgták és nem ez volt a legnagyobb gondunk :(, most meg vidéken dolgozik, úgyhogy nem tudom mi lesz ebből...

Mindenesetre jövő héten kiderül :)

(Nikovan)

Zsó! Remélem fekszel :)

2011. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/351 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Persze fekszek és pihizek, nincs is más választásom, mert az Utrogestan úgy kiüt, hogy alig látok és alig bírom nyitva tartani a szemem...

Szurkolok nektek, hogy összejöjjön a babuci! :)

Én sem méregettem semmit, egyszerűen csak kb kétnaponta, de volt, hogy naponta együtt voltunk a férjemmel és ennyi! Felesleges méregetni, meg számolgatni, mert csak megőrülsz tőle,csak együtt kell lenni és kész! :)

(Úristen, mintha részeg lennék...)

2011. dec. 10. 11:32
 79/351 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

mérem a hőmet de szerintem nem sokáig!!

szájba nyelv alatt!!de most nem tudom,hogy most mi van!!felrakom a görbémet de elég összevisszaság van benne!!

[link]

szerintetek??

késői pé?vagy nincs is pé-m vagyis nem is volt??

netti!!

2011. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/351 Szundika20 ***** válasza:
Szia! Én se számolgattam nagyon csak azt hogy mikor meddig kell együtt lennünk...De ezen a fórumon kívül nem is nézek semmit nem idegesítem magam ugyan úgy csinálok mindent mint a próbálkozások előtt mert ha ennyire rá stresszelek..annak pont az ellenkezője lesz mint amit szeretnénk... Mivel akinek van már gyereke és nem tudja hogy terhes ugyanúgy emelget meg minden..ugyh...!:) én így gondolom...
2011. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!