Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/351 A kérdező kommentje:

Szia Szundika!

Ahogy írtam csütörtökön voltam dokinál, de még nem látott semmit, úgyhogy ezen a héten csütörtökön megint megyek, meg vérvételre küldött! Remélem most már látni fogjuk!:) A tesztjeim már teljesen erősek! :)

Veled mi újság???

2011. dec. 5. 10:57
 52/351 Szundika20 ***** válasza:
Oh hát akkor itt már egyértelmű gratulálok nagyon irigyellek:D mit ne mondjak:DD nálam semmi extra dolog nincs...majd meglátjuk hogy mi lesz....:)
2011. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/351 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok kedves kérdező :)

(NIkovan)

Szundika neked írtam és sok mikulást kvánok nektek :)

2011. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/351 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek! Sajnos nekem elment, elkezdett görcsölni a hasam és egy jó nagy adag vér jött ki belőlem...! :(

Ez volt az első próbálkozásunk, úgyhogy nem adjuk fel!

2011. dec. 6. 09:53
 55/351 Szundika20 ***** válasza:
Jajjj... sajnálom nagyon pedig te voltál az egyetlen akinek 3-unk közül sikerült! Nem is szabad feladni hisz még hosszú az élet!!:) Orvos nem mondta hogy mitől mehetett el?:( (Igen láttam hogy írtál de majd este válaszolok mert most megyek suliba) :))) Cuki mikulás ajándékot nektek is!!:)
2011. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/351 anonim ***** válasza:

Óóóó ne már :(... Nagyon sajnálom, anyira örültem, hogy neked legalább bejött kicsit irigy is voltam mert júliusi babát akartam...

Doki mit mondott?!

(Nikovan)

2011. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/351 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz, a vérzés elmúlt, szóval nem tudom mi volt. Nem fájt, nem volt erős és csak a tegnapi nap tartott. Remélem nem vetélés volt, de nem élem bele magam...holnap kiderül minden, majd írok!
2011. dec. 7. 20:14
 58/351 Szundika20 ***** válasza:
Nah akkor várjuk az írásodat... bízunk benne!!:)) drukk mindenkinek:)
2011. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/351 anonim ***** válasza:

Milyen színű volt ez a vér? Lehet hogy hematóma és sok pihenés megoldja. Barátnőm is így volt, sajnos 24. hétig feküdnie kellett de szeptember 9.-én egészséges kisfiút szült. A 2.-at a házassági évfordulójukon pont :).

Az első babájuk meg karácsony első napján jött, úgyhogy tudnak időzíteni :)

(Nikovan)

2011. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/351 A kérdező kommentje:
A vér piros volt, mint amikor elvágod a kezed. Nem darabos, nem alvadt, nem kávézacc szerű és nincs fájdalmam. Amúgy ma reggel is jött egy kicsi. Csináltam tesztet, ami pozitív továbbra is! Délután doki!
2011. dec. 8. 09:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!