Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/351 Szundika20 ***** válasza:
Én nem akarlak idegesíteni de a teszt ha elvetélsz még akkor is egy darabig pozitív marad....( legalábbis én így tudom)
2011. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/351 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, szóval ezért nem is élem bele magam! :(

Majd délután kiderül minden!

2011. dec. 8. 11:26
 63/351 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál? Mit mondott?

(Nikovan)

2011. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/351 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam, hematoma miatt vérzek, 5 hetes vagyok! Nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz hír! Az ismerősödnél a fekvés mennyire volt szigorú? Főznie és boltba mennie sem volt szabad? Én megőrülök, ha feküdnöm lehet csak.
2011. dec. 8. 21:32
 65/351 anonim ***** válasza:

Látod :)...

A szomorú, hogy igen egyfolytában feküdni kell. Boltba se sehova, csak fekvés. Wc-re csak, meg ami nagyon muszáj és nem a főzésre gondolok.

A barátnőm férje vezette teljesen a háztartást 12-24-ben dolgozik, ha nem volt otthon nappal akkor valamelyik családtag oda ment és ajnározta őket. AKkor már ugy volt egy gyerekük és 21 hónap van közöttük, szóval nm volt egy leányálom.

Ahogy írtad, hogy piros volt a vérzés én is azt hittem, hogy akkor nem hematoma.

Ha van kérdésed kifaggatom jobban a barátnőm.

(Nikovan)

2011. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/351 A kérdező kommentje:

Megköszönném! Mikor vették észre nála és mekkora volt? Mennyi idő alatt múlt el neki? Ugye nem káros a babára?

Bocsi a kérdésekért és köszönöm! :)

2011. dec. 8. 21:52
 67/351 anonim ***** válasza:

A babára nem káros nyugi, csak pihenj sokat.

Egyszer felhívott sírva hogy vérzik, olyan 8-10 hetes volt és 24 hetesen múlt el végleg.

A doki amúgy mit mondott?

2011. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/351 anonim ***** válasza:
bocsi (Nikovan) :)
2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/351 A kérdező kommentje:

Köszönöm!A doki azt mondta, hogy most a hematoma ugyanakkora, mint a petezsák, azaz 8 mm. Jövőhétre a petezsáknak 3* ekkorának kell lennie és pulzálnia kell, ez a normális 6 hetesen. Ha ez megtörténik, akkor nagyobb lesz a hematómánál, így tuti megmarad, mert egy nála kisebb hematóma nem tudja elsodorni, ha vérezni kezd! De, ha ugyanekkora marad, akkor beteg, mert nem fejlődik, szóval el fog menni, akkor is ha nem lenne hematoma! De szerinte minden ok az embrióval, mert múlt héten még nem látta, most meg már 8 mm, ez azt mutatja, hogy fejlődik, szóval egészséges, így valószínű jövőhétre már szép nagy lesz és remélhetőleg pulzál majd!


A barátnődnek mekkora volt a hematomája????

Köszi! :)

2011. dec. 9. 08:11
 70/351 anonim ***** válasza:

Felhívtam a barátnőm és azt mondta, hoyg neki is 5 hetesen alalult ki ez a hematoma. Neki az volt s szerencséje, hoyg az embrió alatt volt, mert nagyobb volt mint az embrió. Aztán a következő héten még nagyobb lett mint az embrió, de mák volt, hogy alatt a helyezkedett el, így nem tudta elsodorni a vér.

Ha darabos a vérzés akkor elment a baba sajnos. Ezért nagyon sokat kell pihenni. Ők is 10 hetesen elmentek anyósék, nem csinált ő semmit csak felöltözött, utazott, visszintbe volt így megint vérezni kezdett és míg a mentő érte nem ment 20 percig vérzett. Aztán pár nap kórházba is volt emiatt. 4 hónapig szigorú fekvés volt, de írtam is hogy ha a férje nappalos volt akkor valaki ott vol náluk és foglalkozott a nagyobb gyerekkel + ellátta őket.

Nem akartalak ezzel a sok dologgal megijjeszteni, de azt mondta vitess oda mindent, a kaját is, éppen csak wc-re menj és egy kis fürdés semmi több.

Neked hol helyezkedik el a hematoma? Melózol még? Mert szerintem táppénz innentől és pihenni, pihenni... akkor nem lesz gond.

(Nikovan)

2011. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!