Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie...

Ma kellett volna megjönnie éjszaka. Tegnap enyhébb (nagyon enyhébb) menstruációs fájdalmat éreztem, de el is múlott. Ma nem érzem semminek az előjelét. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem szedek 3 hónapja. Vegyek tesztet, vagy még várjak pár napot?
2008. márc. 20. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeritnem várj még! Nekem tegnap kellett volna megjönnie. a melleim nagyon fájnak, kis menszi érzésem van, de semmi. Én is várok pár napot!


Kitartás! Sok sikert. Drukkolok

2008. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amennyiben mindig pontosan jött meg / már mikor abbahagytad akkor is /lehetséges, hogy baba van a dologba :)

persze , csinálj tesztet, ha neg. lenne, párnap múlva ismételd meg.

nekem egy hét kellett, hogy a neg. teszt után poz.-at teszteljek.

sok sikert

21hetes kismama

2008. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig mindig pontosan jött meg, és erős görcseim voltak előtte lévő nap. Ha késett is, akkor sem sokat, napközben meg szokott jönni. Eddig semmi...
2008. márc. 20. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is pontosan szokott megjönni.Aztán előtte nap erős görcs gondoltam most sincs baba de 3 nap késés után teszteltem egy pozitívat.Most vagyok 6 hetes szerintem nyugodtan tesztelj de ha még neg.ne add fell pár nap múlva tesztelj megint.Aztán várj egy hetet legalább mert a doki csak azt fogja még látni hogy beágyazódott a pici de 7 hetes körül lát csak szívhangot azt mondják elmaradt mensi után 2 hétre érdemes már dokihoz menni...Sok sikert
2008. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem is ilyenek szoktak lenni és én is pont ilyeneket szoktam itt kérdezni. sajna nekem be is igazolodott a multhonapban az a menzis érzés mert meg is jött

2008. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!