Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második inszemem volt, legköze...

Második inszemem volt, legközelebb lombik lesz. Mondjatok el rola mindent. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Szeretném ha elmesélnétek hogy kinek milyen volt,a menetét nagyjábol tudom csak az injekciozásokkal nem vagyok tisztába.Magatoknak adtátok be?egy nap hányszor kell?stbÉs még egy kérdés.A munkahelyemen a laptop az ölemben van ugy dolgozok,az árthat ha gyermeket szeretnénk?Köszi
2011. nov. 29. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A férjemmel is baj van meg nekem van hormonproblémám.
2011. nov. 29. 14:50
 2/14 A kérdező kommentje:
decemberben hormonvizsgálatom lesz meg szürések,szoval decemberben már nem kezdjük el,de januárban már ellehet.sokat kell várni rá hogy megcsinálhassák?
2011. nov. 29. 14:53
 3/14 Manka68 ***** válasza:

szia!

Én magamnak adtam be, mert macerás lett volna mindig elmenni vmi dokihoz, hogy beadják, a párom meg a tű látványától is rosszul van. :-)

Amikor beadtam, mindig kimenekült a szobából. :D

Én naponta egyszer, délelőtt adtam be magamnak.

A laptop dologhoz nem tudok hozzászólni.

2011. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm héten megy beültetésre.1fajta injekciót adott be magának hónap végén aztán menzi után 10napig egy másikat.Akkor megnézték mennyi pete érett meg,leszívták 2nap múlva és most beültetés.Ők kb.5hét alatt jutottak el ide,előtte minden vizsgálaton átestek.Ő is magát szurkálta..
2011. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Remélem sikerül a barátnödnek!Az elsötöl kérdezem hogy sikerült az elsö lombik?Miért került rá a sor?Elötte meddig probálkoztatok?Erre más lombikos is válaszolhat.Örülök a véleményeknek:) köszi
2011. nov. 29. 15:54
 6/14 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek endom. volt.Megoperálták,egyszer teherbe esett,de elvetélt.Utána 1évig próbálkoztak sikertelenül.közben a férjénél sem voltak tökéletesek az eredmények.Ők ezért mentek.
2011. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk elzáródott petevezetékek miatt kellett lombik.Aug.31.-én voltunk először konzultáción,okt.végén kezdtem az inekciózást(napi egy magamnak be szúrva)21.cn.-on.Köv.ciklus 3.-ik napjától +egy szuri naponta(szintén magamnak)12.cn.-on egy tüszőrepi szuri majd nov.9.-én(14.-ik cn.) leszívás 14.-én visszaültetés.Sajna egy héttel visszaültetés után el kezdtem vérezni(menstruálni)így nem tudni miért de elsőre nem sikerült!Viszont most várom a köv.mensit mert utána azaz kb.január 2-3.a körül mehetek fagyasztott ET-re és abban bízom,hogy az már sikeres lesz!

Egy tanács:jó az ha infókat gyűjtesz a lombik menetéről de statisztikákat ne csinálj a sikerességből mert nem vagyunk egyformák!!!Van akinek elsőre sikerül van akinek sokadjára de ez változó és benned csak az legyen,hogy SIKERÜLNI FOG!!!

2011. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekünk sajnos nem sikerült, nem tapadnak meg az embriók. Nem tudják miért. Fél év sikertelenség után mentünk először kivizsgálásra, de akkor nem találtak semmit. Később derült ki, hogy IR-es vagyok, és alulműködik a pajzsmirigyem, de nálam először nem gyanakodtak erre a dokik, mert a ciklusom óramű pontos volt, és amikor azt mondták fogyjak le, szó nélkül megtettem. A lombikok között volt két spontán terhességem, de nem maradtak meg. most további kivizsgálásokra járok, decemberben megyek laparoszkópiára és méhtükrözésre, gemetika, Leiden, mindenféle dolgot megnéznek. Remélem, nemsokára kiderül, hogy mi a gond nálunk. Márciusban lesz a következő lombikunk elvileg.

2011. nov. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi.és sajnálom hogy nem sikerült a lombik,de sok sikert kivánok másodjára!És ezek a hormonkezelések nagyon megviseltek titeket?Csak mert inszemnél is voltak injekciok és egyáltalán nem viselte meg a szervezetemet,ellenben a bromocriptin gyogyszer amit magas prolactinra kaptam,na hát az elég rossz.
2011. nov. 30. 07:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az inekciók nem voltak vészesek.Néha el kapott enyhe szédülés de gyorsan el múlt így bőven ki lehetett bírni!Beülti előtt egy héttel már nem dolgoztam mert az én munkámnál veszélyes lett volna ha épp meg szédülök.Mikor kicsit rosszabb volt a közérzetem le feküdtem és aludtam egyet utána már semmi gond nem volt.Nem egyformán reagálunk az inekciókra sem mert van aki észre sem veszi mert nem jelentkeznek mellékhatások csak esetleg az utolsó napokon nagyon feszít a petefészke a tüszőktől.Én azt szinte meg sem éreztem pedig szívtak le 17db petét.Bromot pár éve én is kaptam és ahhoz képest ezeknek a szuriknak a mellékhatása semmi!!!

Ne aggódj nem lesz gond!

2011. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!