Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a Jónás naptár szerint,...

Akik a Jónás naptár szerint, vagy utólag kiszámolva estek teherbe, azoknak első hónapban sikerült, ahogy nézegették ezt a módszert?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akinek sikerül ez a módszer van akinek nem. Én az utóbbiak közé tartozom. Megcsináltam a kiszámítást és elmentettem a számítógépre. Majd mikor terhes lettem visszanéztem. Egyáltalán nem akkor fogant a baba, mikor a Jónás módszer írta. A fogantatást azért is tudom pontosan, mert 1 évet vártunk a babára és hőmérőztem + LH tesztet is csináltam. Próbáld ki azért.. :)
2009. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi, hogy irtál, végülis vesztenivalóm nincs, meg nem is fájdalmas, csak kiváncsi voltam ki mit tapasztalt :-)
2009. máj. 16. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!