Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után mennyi ideig...

Aktus után mennyi ideig tartjátok a lábatokat a magasba/támasztjátok alá a csípőtöket, hogy a sperma könnyebben célba jusson?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nekem úgy jött össze, hogy semmi lábemelgetés, gyertyázás nem volt. Nem kiesnek, hanem csak nehezebben úsznak fel. Így még szelektálod is az életképesebbeket, aki gravitáció ellen jobban teljesít az fittebb :D
2011. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én gyertyáztam 10-15percet,4alkalomból összejött,ha belefér az idődbe,én ajánlom,ártani nem árt:)
2011. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az ejakuláció során körülbelül 17 km/h sebességgel hagyják el a spermiumok a péniszt, szóval szerintem minden gyertyaállás és hasonló nélkül felspurizik amelyik akar!
2011. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyelj! Nekünk 3 év után ugy sikerült spontán, hogy én voltam felül és azonnal mentem zuhanyozni. Előtte volt két lombikunk és egyik sem sikerült.

Eleinte én is csináltam minden ilyen hülyeséget! Végül látod, hogy sikerült!

2011. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekunk pontosan ebben a pozban jott ossze,.mi 4 honapig probalkoztunk..de ezeel a pozzal eredmenyt ertunt :-)) kb 30 percig volt fonn a labam a falon ,.es a csipomet is jo magasra fol dagasztottam parnaval,.es ra 1 het mulva pozi tesztet tartottam a kezembe,.es most itt fekszik mellettem az en kis csibem,.aki 3 honapos,.Nagyon sok sikert kivanok nektek,.
2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azt hiszem, ártani nem árt, ha egy ideig alátámasztom magam:)

Jó egészséget kívánok a kis szuszogóknak és minden jót a pocaklakóknak és anyukáiknak!

2011. dec. 12. 12:52
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Második hónapban összejött a baba, semmilyen alátámasztást nem csináltam, csak egy picit pihiztem még utána, de ennyi.:) De ártani biztosan nem árt, ha megnyugtatja a lelkedet, tudatodat, akkor gyertyára fel!:)
2011. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!