Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne engem, hogy...

Az érdekelne engem, hogy valaki ovuláció után 1 nappal, volt a párjával. Az csak fiú lehet? 1 hete késik,3 napja mellfeszülés, émelygés, nincs kívánósság. Köszönöm aki időt szán pár kommentre.

Figyelt kérdés
Van már 2 iker kisfiam, lassan 6 évesek...persze titkon kislány felé húzok, de nem gond ha kisfiú--fiúsítva vagyok!!! :-) Csupán olyan érdekelne , aki ovu utáni napon volt a párjával, kislány lett a babóka...
2011. dec. 25. 16:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen, igaz amit írtál, és köszönöm ezúton is mindenkinek a kommenteket, csak olyan jó ez a tapasztalatcsere.Mindig derülnek ki újabb esetek, aztán szépen elmúlik ez az áldott állapot..és boldogan gondolunk vissza az elmúlt időszakra .. :-) ...és feledésbe merül végül fiú is vagy lány...mert a miénk!
2012. jan. 18. 08:43
 22/24 A kérdező kommentje:

Megvolt az első uh , ballagok a 13.hét felé , a vizsgálaton nem lehetett látni a babát..de engem a 6.hét óta kísér erős émelygés,hányinger, undor..annyira változik a kérdésem kiírása óta.Sose hittem ilyen van..eszek mindent,de evés után hányinger és undor.

Még mindig kisfiút gyanítok..:-)

2012. febr. 22. 09:53
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességemnél sem volt semmiféle tünetem a mellfeszülésen kívül. Mind ugyanúgy zajlott, ugyanaz a hasforma, ugyanaz a pluszsúly, ugyanúgy a 6. hónaptól égett a gyomrom... 3 fiú, és 1 lány a végeredmény:-))) Én sem hiszem, hogy van jelentősége az ovu előtt, után dolognak. Annak a "győztes" hímivarsejtnek a génállományában van a titok, amelyik először célbaér. A végén úgyis kiderül.:-)))
2012. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Tegnap volt a 18 hetes uh, egyértelműen kisfiunk lesz!

Nagyon helyes a kis pofija, majd elolvadtunk! :-)

Köszi aki írt!

2012. ápr. 4. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!