Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne engem, hogy...

Az érdekelne engem, hogy valaki ovuláció után 1 nappal, volt a párjával. Az csak fiú lehet? 1 hete késik,3 napja mellfeszülés, émelygés, nincs kívánósság. Köszönöm aki időt szán pár kommentre.

Figyelt kérdés
Van már 2 iker kisfiam, lassan 6 évesek...persze titkon kislány felé húzok, de nem gond ha kisfiú--fiúsítva vagyok!!! :-) Csupán olyan érdekelne , aki ovu utáni napon volt a párjával, kislány lett a babóka...
2011. dec. 25. 16:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ha valakinek van kis ideje, írjatok! Tünetek..stb...köszönöm :-)
2011. dec. 26. 17:33
 12/24 A kérdező kommentje:

Mára megszűntek az első tüneteim-émelygés, gyomorégés, keveset eszek.....Most az előbb tesztet csináltam...!

+ lett ...

Lányos anyukák : Nektek is volt hasonló...?kiderül a terhesség 3-4 nap irtó sok rosszullét, utána semmi...


Köszi mindenkinek aki ír nekem:-)

2011. dec. 27. 13:41
 13/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Én a kislányommal a 15. hétig folyton hánytam és rosszul voltam. És undorodtam a hústól,még a látványától is:(


De ezen most ne filózzál szerintem, örülj, hogy babát vársz, mindegy az, hogy fiú vagy lány!

2012. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció idején fogant a második kislányunk :) Ezzel az elmélettel csak akkor lehetne számolni, ha nem vennénk figyelembe a sperma X és Y arányát. Ha pont fele fele lenne akkor is csak kb 50% lenne az esély. Az első kislányunk pedig ovuláció után egy nappal fogant :) Rémlik valami, hogy vannak férfiak, akiknek nagyobb valószínűséggel születik lányuk/fiúk, mint a többieknek, és ezt ebből a számításból kihagyják.
2012. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen örülök :-) babucink lesz hamarosan...A 3. a családunkban , és való igaz fiú-vagy lány nagy öröm... De ettől független ,tetszenek a válaszok...köszi aki eddig írt :-)
2012. jan. 5. 14:25
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
GRATULALOK!EN 39 VAGYOK,MOST TERVEZZUK A 3-IK BABAT.TE AMUGY HANY EVES VAGY?A LANYOMMAL OVULACIO ELOTT 2 NAPPAL VOLTUNK EGYUTT A FIAMMAL MEG AZNAP.MINDKETTOVEL 3 KILOT "HIZTAM"KULDTEK IS MINDENFELE KIVIZSGALASRA,PERSZE SEMMI BAJOM NEM VOLT CSAK AZ EN SZERVEZETEM IGY REAGALT.A KET TERHESSEG TELJESEN EGYFORMA VOLT..AZ ELSONEL MEGHALT EDASANYAM,A MASODIKNAL APUKAM.REMELEM,MOST MINDEN BOLDOGAN FOG ELMULNI.SOK SIKERT!PUSZI
2012. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves soraid, 34 éves vagyok, az ikreimet 28 évesen szültem.(Nem híztam sokat anno én sem +4 kg maradt rajtam szülés végére).A 3. babát terveztük,igaz én nem most,hanem később...de hát így alakult...ami persze öröm :-) Csak a fiúkkal gondolkodom anno milyen volt, és tippelem ovu után voltunk 1nappal mikor szerintem fogant...Vajon ki lehet a pociba :-)

Most viszont erősödik rajtam az émelygés, kívánósság...de enni persze nem bírok ...Lányos anyuciktól sokat hallom, regélnek ki mennyit hányt , szinte alig van aki nem.De itt a fórumon olvastam olyat aki tünetmentes...egyénfüggő.


Köszi ,ha írtok...

2012. jan. 5. 17:28
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
hat en egyikkel sem hanytam,se a fiammal se alanyommal,kiveve a ferjemet hanytam le majdnem amikor ket fajasom kozott megjegyezte,hogy neki mostmar a sok aldogalastol elhalt a laba..na,azota elvaltunk.(nem ez miatt):)
2012. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem egy kislányom van, kistesón dolgozunk. A lánykámmal sok panaszom nem volt, csak egy kis cicifeszülés az elején. Összesen talán 5x hánytam a 9 hónap alatt, csak úgy kb az 5, hónaptól iszonyatosan zsibbadtak a kezeim főleg éjszaka.
2012. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Első babánk: fiú. Az egész terhességet végig hánytam, naponta többször is. Minden szag zavart, minden bajom volt. Étvágyam nem igazán volt, inkább csak az édes élelmiszereket ettem meg. Dolgozni sem tudtam.

Most újra babát várunk, szintén fiú. A hagyma és a húsok szaga zavart az elején, és csak reggelente hányok 1-3-szor. Így a 3. trimeszterben már csak 2-3 naponta vagyok reggel rosszul.


Barátnőmnek kislánya van. Semmi szagérzékenység, egyszer nem hányt, és remek étvágya volt.


Tehát nem hinném, hogy csak ettől függ, hogy kinek milyen nemű babája születik. Sokkal inkább az X és Y kromoszómák határozzák meg.

2012. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!