Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakik, légyszi, tegnapra...

Görbeszakik, légyszi, tegnapra vagy mára nem vártam és nem jött? Terhes, de mensis tüneteim is vannak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Adjatok tanácsot légyszi ha tudtok. Csatoltam két havi görbém. Egy évig mértem így tapasztalatom az már van. Ebben a hónapban igaz csak néha-néha mértem, de nagyon furi. A jobb petefészkemnél mindig alacsonyabb a hő(ilyen gondolom van másnak is). Pé előtt nekem már 4-5 nappal jön az erős folyás és mivel ez most elmaradt kiváncsiságból kezdtem el mérni. És már a 9. napon magas volt a hőm. Így gondoltam az előző hónapok tanulsága alapján, hogy a 8. napon volt a pé. Nekem peteérés előtt mindig alacsony(főleg ezen a jobb oldalon), sosincs benne ugrálás semmi. Ezért érzem úgy hogy ez a néhány napi mérés is ér valamit, a múlt tükrében. Így igaz még csak 22 napon vagyok, de ma van 14 napja a pém. A hőm még mindig magas. Azért is gondolom, hogy mensi körül vagyok, mert tünet van(enyhe hasmenés, fájdogáló has), de a nyákom krémes, nincs migrénem mint mindig, és elég sok terhes tünetem van.

2 napja este a medilab szellemcsíkos volt(nekem eddig sosem vált ez pozivá, ez mindig szellemcsíkos nekem).


Segítsetek légyszi. Nagyon tanácstalan vagyok


2 hónappal ezelőtti görbém(ue. petefészkemen):

[link]


És a mostani:

[link]



Köszönöm


2009. máj. 20. 09:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!