Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok,...

Lehet, hogy terhes vagyok, baj lesz, holnap megiszok 1-2 pohár alkoholt?

Figyelt kérdés

Igazából ha biztosra tudnám,hogy terhes vagyok,akkor fel sem merülne bennem,hogy alkoholt fogyasszak,de most elég bizonytalan vagyok.

3 napja késik a mensim és ma csináltam egy tesztet,de nem a reggeli vizeletből,ez negatív lett.Akkor most biztosra vehetem,hogy nincs baba?Mi van ha a teszt még nem mutatta ki,mert nem reggeli vizelettel csináltam?Most azon filózok,hogy mi van ha mégis terhes vagyok és holnap a szilveszteri bulin meginnék 1-2 pohár italt.Senki ne gondolja,hogy le akarok részegedni,tényleg csak max 1-2 pohárnyi vörösbor,megy egy korty pezsgő a koccintáshoz.Ha esetleg mégis terhes lennék,akkor lehet ebből baj?

Tanácstalan vagyok.Mit tennétek a helyemben?


2011. dec. 30. 17:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mi nem terveztünk még babat,mikor terhes lettem.így nem is tudtam,h állapotos vagyok/lehetek.a kesesig 2 igen csúnya görbe estem volt,majd meg a teszt előtti napon is megittam 3-4sört ekkor már két napja késett..tök egészséges terhességem volt.1-2 pohár bor nem hinném,h ártana..
2011. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tényleg megoszlanak a vélemények. Én is hiszem azt ,hogy egy-két pohár nem okozna gondot senkinél,én mégsem iszom alkoholt már nagyon rég,mert én így döntöttem,hogy ezt is kibírom. Sőt a párom sem iszik szinte soha. A dohányzásról is leszoktam,pedig eleinte mikor elkezdtük a babaprojektet még dohányoztam,és úgy terveztem nem is hagyom abba a pozi tesztig.Ez is aztán megváltozott. A lényeg ,hogy mindig azt tettem amit és ahogy én gondoltam lelkiismeret furdalás nélkül. Sokan vagyunk sokféle véleménnyel. Az is lehet,hogy holnap én is iszok egy pohárka asti pezsgőt(nagyon szeretem),pedig 2-án megyünk a Kaáliba. B.Ú.É.K. mindenkinek! Ja és egészségünkre...;)
2011. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!