Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinél volt már iylen...

Valakinél volt már iylen valaha is?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mesélte hogy pár napja nagyon rosszul érzi magát. A legdúrvább,hogy a férje tusfürdőjének az illatát sem bírja. Ez mi lehet? Én még iylet nem hallottam! Szerintetek?
2012. jan. 6. 08:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Oké, ha rá tudom venni, hogy teszteljen, akkor megírom. Mert most hívott, hogy visszamegy a dokihoz, hogy írjon neki más gyógyszert, mert szerinte attól van rosszul. Hát nem tudom....
2012. jan. 6. 10:07
 12/36 anonim ***** válasza:
Hívd vissza és dobd fel neki, hogy teszteljen, A ciklusában hol áll?
2012. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Én se hiszem, hogy a gyógyszer mellékhatása lenne...
2012. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Hát azért nem akar tesztelni, mert igazából nem rendszeres a cilusa egyáltalán. És most a gyógyszer arra lenne jó, hogy rendszerezze a ciklusát. És így nem is tudja, hogy mikor hol áll a ciklusában. Ezért oylan fura kérés lenne a teszt, mert nem is gondol terhességre!
2012. jan. 6. 10:26
 15/36 anonim ***** válasza:
Pedig ha rendszertelen volt a ciklusa, attól még teherbe eshetett...
2012. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van... egy teszt nem nagy dolog.
2012. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Okél, bepróbálkozok nála, hátha rá tudom venni! Majd írok, hogy mi lett!
2012. jan. 6. 10:30
 18/36 anonim ***** válasza:
ok
2012. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én is Merckformint szedek, annak egyetlen mellékhatása lehet az pedig a hasmenés:))) Én is Merckforminnal lettem terhes!!! Úgyhogy teszteljen mielőbb, mielőtt valami mást szedetnének vele, és az árthat a babának!
2012. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Igen, az elején ő is panaszkodott hasmenésre, akkor csökkentették az adagot, és most így szedi a megadott 2 helyett 1-et naponta. De most már hasmenés egyáltalán nincs, csak ezek a rosszulétek.
2012. jan. 6. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!