Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Görbém linkelv...

Mi lehet a baj? Görbém linkelve! Mensi után magas hő!

Figyelt kérdés

megvolt a menzim,de másképp mint szokott,DE A HŐM NEM AKAR VISSZAMENNI MITŐL??????????????????

a tesztem negativ.

Utoljára teszem fel a kérdésemet,légyszives aki tud segitsen.köszönöm.

mostani: [link]


előző: [link]


2009. máj. 26. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szia csinálj teszteket max egy hétig , aztán ha semmi menj orvoshoz !!! amit mondok még ezt csak én gondolom , hivatalosan ha kapsz norculut tabit az sárgatestet termel ami megemeli a hödet , namár most ahogy nemszeded rögtön mivel már megvontad a szervezzettöl a sárgatestet megjönn a mensi !!! szerintem neked vagy baba vagy nem áll le a sárgatest termelés !!!!
2009. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
soha nem volt semmi gondom,és miért nem áll le a sárgatest hormon szintem????Ez mitől lehet?
2009. máj. 26. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ezért mondtam hogy tesztelj egy hétig , mert lehet baba ha jol emlékszem sárgatest kell a méhlepényhez , ha meg nem baba akkor hormonzavar !!!! de lehet csak egyszeri stressz stb.... sok összetevöje van !!!
2009. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. máj. 26. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit nem vok orvos csak járok a babáttervezök otthonába a neten és kicsit kiokosodok , meg sajna nekem meg mostanába a hö emelkedése hiányzik!!! ezért orvoshoz járkálok!!!!
2009. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!